Чому Heat Plus? Абсолютно безпечно!

Електросистеми Мегаліт
Електросистеми Мегаліт

Чому Heat Plus? Абсолютно безпечно!

 

Підвищена безпека.

Опалювальна система HEAT PLUS, на відміну від 2-3-шарових аналогів (Корея, Україна, Росія), має вісім захисних шарів. Кожен з них виконує своє завдання, надійно захищаючи карбон від вологи і механічних пошкоджень. Крім цього, захисні шари забезпечують стійкість до високих температур (плавлення 220С).

При з’єднанні контактів в опалювальних системах HEAT PLUS використовується метод паяння, в той час як в аналогах вони клипсуются, що не може гарантувати надійність в експлуатації. Після припаювання контакти двічі ізолюються – таким чином, досягається максимальний захист від вологи й повітря, що дозволяє запобігти процесам окислення і корозії металу.

Основу нагрівального елемента в теплих підлогах HEAT PLUS становить карбон, який не є провідником теплової та електричної енергії, виконуючи лише функцію випромінювача. Крім цього, при пошкодженні покриття система продовжує роботу, не представляючи загрозу для життя і здоров’я, чого не скажеш про аналоги, при виході з ладу яких можливі короткі замикання та ураження струмом. Використання теплих підлог пов’язане з певним ризиком. Крім того, що такі системи дуже часто виходять з ладу, завжди існує ймовірність попадання вологи на нагрівальні елементи, а також їх механічного пошкодження, що, в кращому випадку, призведе до короткого замикання. Саме тому сьогодні виробники теплих підлог прагнуть до того, щоб максимально захистити системи і, тим самим, звести до мінімуму ризик виникнення нештатних ситуацій, що становлять загрозу для життя людей.

В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги HEAT PLUS можуть похвалитися підвищеною безпекою. У першу чергу тому, що використовується при їх монтажі карбон не є тепло – і електропровідним матеріалом, а лише виконує функцію інфрачервоного випромінювача. Тому ймовірність ураження струмом при використанні цієї нагрівальної системи зводиться до мінімуму. Крім цього, всі контакти в теплових підлогах HEAT PLUS кріпляться шляхом споювання, а не з допомогою кліпсовою системи, яка досить ненадійна. Крім цього, контакти забезпечуються подвійною системою ізоляції, яка надійно захищає їх від попадання вологи та повітря, перешкоджаючи процесу окислення і корозії.

Варто також відзначити, що теплі підлоги HEAT PLUS мають 8-слоевую систему захисту, тоді як в аналогах інших виробників використовується максимум 2-3 шари. Це дозволяє запобігти потраплянню вологи всередину системи, навіть якщо в квартирі відбувається прорив батарей центрального опалення або її випадково заливають сусіди. Крім цього, міцне покриття нечутливе до температурних перепадів і досить стійке до механічних пошкоджень.

Якщо все ж з якої-небудь причини відбувається порушення цілісності покриття, то система HEAT PLUS продовжує працювати в звичайному режимі, не створюючи загрози для життя людини.