Чому Heat Plus? Економічно!

currency_ukraine_225Економія електроенергії.

За годину роботи 1 м2 покриття HEAT PLUS витрачає від 10 до 60 Вт електроенергії, що в кілька разів менше, ніж аналогічні моделі теплих підлог, які за такий же проміжок часу споживають від 200 до 250 Вт.

Суцільне карбонове покриття забезпечує не тільки моментальний нагрів підлоги, але також має систему терморегуляції. При досягненні необхідної температури повітря в приміщенні теплі підлоги HEAT PLUS автоматично відключаються. Відновлення роботи системи також відбувається в автоматичному режимі після того, як температура повітря знижується на 3-5 градусів.

Використання теплих підлог HEAT PLUS дає можливість додатково скоротити витрату електроенергії при правильному виборі покриття. Самими економними є стяжка, керамічна плитка, ламінат, лінолеум, ковролін.

Час роботи опалювальної системи HEAT PLUS на добу не перевищує 6-10 годин, у той час як аналогічним моделям для підтримки заданої температури в приміщенні потрібно не менше 13-18 годин щодня. У разі, коли теплі підлоги HEAT PLUS використовуються як додаткове джерело обігріву, то час їх роботи скорочується на 20-30%.

Тим самим час роботи системи складе 6-10 годин на добу у аналогів 13-18 годин. Якщо використовувати як додаткове опалення час роботи системи знизиться приблизно на 20-30%.

В умовах, коли тепло — і енергоносії постійно дорожчають, кожна людина зацікавлена в економії електроенергії і скорочення витрат, пов’язаних з опаленням приміщень. В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги HEAT PLUS зарекомендували себе з найкращого боку. При їх використанні витрата електроенергії на 1 м2 покриття складає від 10 до 60 Вт на годину, у той час як аналогічні системи, що відрізняються досить низьким ККД, «з’їдають» до 250 Вт.

Варто також відзначити, що теплі підлоги HEAT PLUS оснащуються системою терморегуляції. Це означає, що як тільки температура повітря в приміщенні досягла необхідної позначки, система автоматично вимикається, що дозволяє істотно економити електроенергію. Варто повітрю трохи охолонути, і теплі підлоги HEAT PLUS включаються автоматично. В результаті з 24 годин на добу опалювальні системи HEAT PLUS працюють максимум 6-10 годин, у той час як інші моделі теплих підлог змушені опалювати приміщення не менше 13-18 годин щодня.

Необхідно також враховувати, що правильний вибір підлогового покриття також сприяє зниженню витрат, пов’язаних з витратою електроенергії. Системи HEAT PLUS дозволяють використовувати не тільки традиційні плитку та ламінат, але і лінолеум, ковролін, паркет. В деяких випадках допускається укладання теплих підлог HEAT PLUS під звичайний килим. Аналогічні системи, що не володіють підвищеною безпекою, можна використовувати лише при плитковому покритті. Або застосовувати під час монтажу товсту бетонну стяжку, яка не відрізняється практичністю, а також значно збільшує витрату електроенергії за рахунок низької теплопровідності.

В результаті, якщо порівнювати роботу опалювальної системи HEAT PLUS і аналогів інших виробників, то з’ясовується, що різниця у споживанні електроенергії може становити 5-7 разів. В кінцевому підсумку сума, заощаджена при використанні підлог HEAT PLUS, за один опалювальний сезон може скласти кілька сотень доларів.

Logo HeatPlus_150

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *