Електросистеми Мегаліт

Панельні електричні інфрачервоні обігрівачі ENSA


Logo ENSA_200  У опалювальних системах ENSA застосований принцип природної конвекції та довгохвильового інфрачервоного обігріву. Суміщення двох типів теплопередачі дає можливість ефективніше використовувати електроенергію і облаштувати у приміщенні автономне інфрачервоне опалення. У виробництві обігрівачів ENSA об’єднані всі сильні сторони класичних конвекторів і довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для того, щоб ви отримали економічні прилиди, які допоможуть облаштувати системи опалення вашого заміського будинку, дачі, квартири або офісу.

 Панелі ENSA, відрізняється малою товщиною, всього в 50 мм, і можуть використовуватися як настінні чи підлогові обігрівачі (в комплект серії «С» входять ніжки для вільного переміщення). Дані електричні обігрівачі можна використовувати як локальний обігрів, індивідуальний обігрів та як основне опалення. Використовуючи електричні нагрівальні панелі ENSA ви зможете облаштувати автономне (альтернативне) опалення вашого будинку або квартири і не залежати від сезону опалення, температури стаціонарних радіаторів та стану теплових мереж.

Електричний інфрачервоний обігрівач, може працювати без нагляду, він не вимагає встановлення, чищення та обслуговування. Обігрівач ENSA працює за принципом сполученого обігріву: 70 % виділеної теплової енергії припадає на інфрачервоний обігрів і тільки 30% на конвекцію, що сприяє рівномірному розподілу тепла і забезпечує максимально комфортну для людини температуру. Обігрівач забезпечує швидкий прогрів приміщення, не пересушує повітря, не спалює кисень і не підіймає пил, позитивно впливає на здоров’я людей, особливо підходить тим, хто страждає від алергії або схильний до простудних захворювань.  При облаштуванні опалення для заміського будинку, квартири, котеджу або офісу, професіонали радять нагрівальні панелі ENSA, як електричні системи опалення. Цих переваг вже достатньо для того, щоб віддати перевагу саме цій марці і купити саме цей продукт.

Моделі та зовнішній вигляд інфрачервоних панельних обігрівачів ENSA

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики і зовнішній вигляд продукції, не погіршуючи якість і робочі характеристики, без додаткового повідомлення.

МОДЕЛІ ТА ЦІНИ ІНФРАЧЕРВОНИХ ОБІГРІВАЧІВ ENSA

ПЕРЕВАГИ:

Економічність:

50w -1 m2 (500w-до 9m2/ 750w-до 12m2), в якості основного виду опалення

40w -1 m2 (500w-12m2/ 750w-до 15m2), в якості додаткового обігріву.

Коротке досягнення робочої температури – 5 хвилин.

Не спалює повітря.

Не піднімає пил.

Тепло інфрачервоного (променистого) довгохвильового типу.

Мала монтажна товщина (не більше 5 см, з урахуванням кронштейна).

Безпека (відсутність високотемпературного нагрівача).

Нешкідливість (мінімальне електромагнітне поле).

В порівнянні з аналогами немає запахів та не гнеться.

На весь модельний ряд інфрачервоних панельних обігрівачів ENSA виробником надається гарантія – 2 роки.

Якість та безпечність продукції ™ENSA підтверджені сертифікатами та висновками досліджень.

ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛЬНІ ОБІГРІВАЧІ ENSA