Електросистеми Мегаліт

Плівка Heat Plus Premium APN-510

aph510rolls

 

 

Характеристики

Ш(мм), Т(мм), Д(м)

Вага,

кг/рулон

Макс.  потужність

Вт/м.п. ±10%

Номінал. потужність,

Вт/м2

Робоча температура,

t, C

КПД,

%

Вид
опалення

1000*0,5*75

50

180

10-60

35-45

92

Основний, додатковий

Найменування:  Heat Plus Premium
Артикул:  APN-510
Виробник:  Сеггі Сенчурі (Seggi Century), П.Корея
Тип плівки:  З покриттям, преміум, суцільна
Вартість:

  див. прайс

Опис:  Принцип дії опалювальної плівки Heat Plus Premium заснований на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання (до 50С), яке генерується суцільний вуглецевої пастою. Карбонова паста, використовувана як джерело тепла при підключенні до мережі 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні. Опалювальна плівка Heat Plus Premium нагріває не повітря, а оточуючі предмети (підлога, стіни, меблі…), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні. Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлена опалювальна система Heat Plus Premium, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.
Застосування:  Опалювальна плівка Heat Plus Premium APN-510 має зменшену теплову потужність (180 Вт на м.кв.), тому може застосовуватись на всій вільній площі приміщення для досягнення рівномірної температури та зменшення загальної потужності опалювальної системи. Завдяки невисокій температурі нагріву, малій товщині і гнучкості опалювальну плівку  Heat Plus Premium 510 можна використовувати з будь-якими видами підлогових і настінних покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, ковролін, вінілові покриття, гіпсокартон, OSB тощо).  Опалювальну плівку Heat Plus Premium APN-510, з застосуванням спеціального клею, можна клеїти на тверду, рівну основу, з подальшим вкладанням керамічної (гранітної) плитки, не використовуючи додаткові засоби захисту та ізоляції при монтажі. Таким чином це одна з унікальних плівок Heat Plus Premium, застосування якої дає змогу влаштувати “теплу підлогу” з товщиною зовнішнього шару 1 см.!
Склад:  Іонізуюче покриття, поліетилентерефталат (РЕТ), уретан (карбамат), мідний провідник, срібна паста, уретан (карбамат),нетканний матеріал, поліетилентерефталат (РЕТ), іонізуюче покриття