Електросистеми Мегаліт

Плівка Heat Plus Premium APN-610

Heat Plus APN-610 Gold

 

 

Характеристики

Ш(мм), Т(мм), Д(м)

Вага,

кг/рулон

Макс.  потужність

Вт/м.п. ±10%

Номінал. потужність,

Вт/м2

Робоча температура,

t, C

КПД,

%

Вид

опалення

1000*0,5*75

50

220

10-60

40-50

93

Основний, додатковий

Найменування:  Heat Plus Premium
Артикул:  APN-610 Gold
Виробник:  Сеггі Сенчурі (Seggi Century), П.Корея
Тип плівки:  З покриттям, преміум, суцільна
Вартість:

  див. прайс

Опис:  Принцип дії опалювальної плівки Heat Plus Premium заснований на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання (до 50С), яке генерується суцільною вуглецевою пастою. Карбонова паста, що використовується як джерело тепла, при підключенні до мережі 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні. Опалювальна плівка Heat Plus Premium нагріває не повітря, а оточуючи предмети (підлога, стіни, меблі…), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні. Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлена опалювальна система Heat Plus Premium, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.
Застосування:  Завдяки невисокій температурі нагріву, малій товщині і гнучкості опалювальну плівку Heat Plus Premium 610 можна використовувати з будь-якими видами підлогових і настінних покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, ковролін, вінілові покриття, гіпсокартон, OSB тощо). Опалювальну плівку Heat Plus Premium APN-610, з застосуванням спеціального клею, можна клеїти на тверду, рівну основу, з подальшим вкладанням керамічної (гранітної) плитки, не використовуючи додаткові засоби захисту та ізоляції при монтажі. Таким чином це одна з унікальних плівок Heat Plus Premium, застосування якої дає змогу влаштувати “теплу підлогу” з товщиною зовнішнього шару 1 см!. За допомогою опалювальної плівки Heat Plus Premium Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі, округлі і рельєфні поверхні. Опалювальна плівка Heat Plus Coated зроблена з більш теплостійких і зносостійких матеріалів, саме тому її можна застосовувати в місцях з меншим тепловідводом (під меблями), а також у місцях, де дуже інтенсивний рух людей.
Склад:  Іонізуюче покриття, поліетилентерефталат (РЕТ), уретан (карбамат), мідний провідник, срібна паста, уретан (карбамат),нетканний матеріал, поліетилентерефталат (РЕТ), іонізуюче покриття