Електросистеми Мегаліт

Плівка Heat Plus Sauna APH-510

Heat Plus Sauna

 

 

Характеристики

Ш(мм), Т(мм), Д(м)

Вага,

кг/рулон

Макс.  потужність

Вт/м.п. ±10%

Номінал. потужність,

Вт/м2

Робоча температура,

t, C

КПД,

%

Вид

опалення

1000*0,5*100

65

450

50-150

70-80

92

Сауна, сильний нагрів

Найменування:  Heat Plus Sauna
Артикул:  APH-510
Виробник:  Сеггі Сенчурі (Seggi Century), П.Корея
Тип плівки:  З покриттям, сауна, суцільна
Вартість:

  див. прайс

Опис:  Принцип дії опалювальної плівки Heat Plus  Sauna  заснований на перетворенні електричної енергії в температурне теплове випромінювання (до 80С), яке генерується суцільною вуглецевою пастою. Карбонова паста, використовувана як джерело тепла при підключенні до мережі 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні. Опалювальна плівка Heat Plus  Sauna  нагріває не повітря, а оточуючі предмети (підлога, стіни, меблі…), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні. Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлена опалювальна система Heat Plus Sauna , завжди відчувають себе тепло і комфортно.
Застосування:  Завдяки високій температурі нагріву, малій товщині і гнучкості опалювальну плівку Heat Plus Coated можна використовувати для опалення саун та парних. За допомогою опалювальної плівки Heat Plus Sauna Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі і  округлі  поверхні. Опалювальна плівка Heat Plus Sauna зроблена з більш теплостійких і зносостійких матеріалів і тому її можна застосовувати в місцях з високою вологою повітря для досягнення підвищених температур.
Склад:  Поліетилентерефталат (РЕТ), неткане полотно, поліетилентерефталат (РЕТ), мідний провідник, срібна паста, вуглець (карбонові смуги), поліетилентерефталат (РЕТ), неткане полотно, поліетилентерефталат (РЕТ)