Електросистеми Мегаліт

Технологія нанесення керамічної фарби «ТЕЗОЛАТ» на бетонні та цегляні поверхні.

BetonCegla_22

Logo_Tezolat2Рідку керамічну теплоізоляцію рекомендується наносити при температурі не нижче +7ºС. Бажано, щоб відносна вологість була не більше 75%, а середньодобова температура – не нижча від +10 ºС.

Товщина покриття, що вийде в підсумку, і необхідні обсяг можна визначити з допомогою теплотехнічного розрахунку.

Як підготувати поверхню перед нанесенням матеріалу

Спочатку видаліть пухирі і відшарування, видалите маслянисті включення, очистіть від бітумних плям, залишків бруду, висолів, цементного молочка бетонні або цегляні поверхні. Якщо є необхідність, відремонтуйте робочу площу цементно-штукатурними сумішами, видаліть пил.

Нанесення грунтовки

На підготовлену (тобто чисту, суху) поверхню нанесіть грунтовку глибокого проникнення типу ТЕРМОЩИТ ГРУНТ або аналоги (для зовнішніх і внутрішніх робіт і умов застосування відповідно) з розрахунку 80-150 г/м2. Досить буде 1-2 шари, які наносять у взаємно перпендикулярному напрямку. Зачекайте, поки шар грунтовки повністю висохне.

Підготовка розчину матеріалу Тезолат перед нанесенням

Відкрийте упаковку з рідкою керамічною теплоізоляцією. Матеріал ретельно перемішайте, поки не отримаєте однорідну масу. Перемішувати можна вручну, або з допомогою електричної дрилі, надівши перемішуючу насадку. Швидкість обертання насадки повинна бути не вище 150-400 про./хв. При необхідності, для отримання бажаного кольору покриття, в матеріал можна додати барвник для водно-дисперсійних фарб.

Нанесіть перший шар ґрунтовки на підготовлену поверхню. Для цього в Тезолат в якості розчинника необхідно додати чисту воду. Пропорція: на 1 л матеріалу до 200 мл води. Отриманий склад періодично перемішуйте.

При температурі +20ºС шар висихає за 4-ри години. Якщо температура нижче +15ºС час сушіння необхідно збільшити – до 24-х годин.

Як наносити основні шари

Підготуйте Тезолат для нанесення основних шарів. Пропорція: на 1 л матеріалу 40-50 мл чистої води. Отриманий розчин необхідно ретельно перемішувати.

Час міжшарової сушки

Основні шари матеріалу потрібно наносити, суворо дотримуючись методики міжшарової сушки. При температурі +20ºС і вище, відносної вологості не більше 75% шар товщиною 0,3-0,5 мм висихає за 24 години. Якщо температура нижче, або відносна вологість повітря вище, для міжшарового сушіння буде потрібно більше часу – в 2-3 рази.

Товщина шару, який ви наносите за один раз, не повинна перевищувати 0,5 мм Загальна товщина покриття Тезолат визначається з допомогою теплотехнічного розрахунку.

Подальша обробка покриття

Після повного висихання рідкої керамічної теплоізоляції на утеплену поверхню можна нанести декоративний матеріал. Довгостроковий захист і гарний зовнішній вигляд додасть акрилова фарба або акрилові декоративні штукатурки.

Для надання специфічних посилених вологостійких і гідрофобних властивостей покриття теплоізоляції потрібно покрити спеціальним грунтом «ТЕРМОЩИТ ГРУНТ Гідрофобізуючий» в 1-2 шари з розрахунку 60-100 г/м2.

При внутрішніх роботах

Працюючи у внутрішніх приміщеннях, поверх висохлого шару рідкої керамічної теплоізоляції потрібно нанести вирівнюючу шпаклівку на латексній основі (вапняні шпаклівки використовувати не рекомендується). Далі, на Ваш вибір, поклеїти керамічну плитку або шпалери, можливо, пофарбувати.

 BetonCegla_11