Електросистеми Мегаліт

Технологія нанесення керамічної фарби «ТЕЗОЛАТ» нанесення на фасади будинків.

BetonCegla1

Рідку керамічну теплоізоляцію рекомендується застосовувати в системі утеплення «ТЕПЛИЙ ФАСАД» , «ТЕПЛА СТІНА», а також у системі вентильованих фасадів у якості ефективного теплоізоляційного бар’єру, тепловідбивного екрану. Покриття розсіює до 95% падаючого сонячного випромінювання і відображає до 40-70% теплового випромінювання. Покриття наноситься як стартовий перший шар прямо на стіну будівлі. Також ефективним є нанесення матеріалу в середині приміщення на внутрішні стіни.

Рідку керамічну теплоізоляцію рекомендується наносити при температурі не нижче +7ºС. Бажано, щоб відносна вологість була не більше 75%, а середньодобова температура – не нижча від +10 ºС.

Товщина покриття, що вийде в підсумку, і необхідні обсяг можна визначити з допомогою теплотехнічного розрахунку.

Як підготувати поверхню перед нанесенням матеріалу

Спочатку видаліть пухирі і відшарування, видаліть маслянисті включення, очистіть від бітумних плям, залишків бруду, висолів, цементного молочка бетонні або цегляні поверхні. Якщо є необхідність, відремонтуйте робочу площу цементно-штукатурними сумішами, видаліть пил.

Нанесення грунтовки

На підготовлену (тобто чисту, суху) поверхню нанесіть грунтовку глибокого проникнення типу ТЕРМОЩИТ ГРУНТ або аналоги (для зовнішніх і внутрішніх робіт і умов застосування відповідно) з розрахунку 80-150 г/м2. Досить буде 1-2 шари, які наносять у взаємно перпендикулярному напрямку. Зачекайте, поки шар грунтовки повністю висохне.

Підготовка розчину матеріалу Тезолат перед нанесенням

Відкрийте упаковку з рідкої керамічної теплоізоляції. Матеріал ретельно перемішайте, поки не отримаєте однорідну масу. Перемішувати можна вручну, або з допомогою електричної дрилі, надівши перемішуючу насадку. Швидкість обертання насадки повинна бути не вище 150-400 про./хв. При необхідності, для отримання бажаного кольору покриття, в матеріал можна додати барвник для водно-дисперсійних фарб.

Нанесення першого шару

Нанесіть перший шар ґрунтовки на приготовлену поверхню. Для його приготування в Тезолат в якості розчинника необхідно додати чисту воду. Пропорція: на 1 л матеріалу до 200 мл води. Отриманий склад періодично перемішуйте.

При температурі +20ºС шар висихає за 4-ри години. Якщо температура нижче +15ºС час сушіння необхідно збільшити – до 24-х годин.

Як наносити основні шари

Підготуйте Тезолат для нанесення основних шарів. Пропорція: на 1 л матеріалу 40-50 мл чистої води. Отриманий розчин необхідно ретельно перемішувати.

Час міжшарової сушки

Основні шари матеріалу потрібно наносити, суворо дотримуючись методики міжшарової сушки. При температурі +20ºС і вище, відносної вологості не більше 75% шар товщиною 0,3-0,5 мм висихає за 24 години. Якщо температура нижче, або відносна вологість повітря вище, для міжшарового сушіння буде потрібно більше часу – в 2-3 рази.

Товщина шару, який ви наносите за один раз, не повинна перевищувати 0,5 мм. Загальна товщина покриття Тезолат визначається з допомогою теплотехнічного розрахунку.

Подальша обробка покриття

Після повного висихання рідкої керамічної теплоізоляції влаштовують подальшу систему утеплення фасаду (кріплять пінополістирол або мінвату і т. д.)

Для надання специфічних посилених вологостійких і гідрофобних властивостей покриття теплоізоляції потрібно покрити спеціальним грунтом ТЕРМОЩИТ ГРУНТ Гідрофобізуючий в 1-2 шари з розрахунку 60-100 г/м2.

При внутрішніх роботах

Працюючи у внутрішніх приміщеннях, поверх висохлого шару рідкої керамічної теплоізоляції потрібно нанести вирівнюючу шпаклівку на латексній основі (вапняні шпаклівки використовувати не рекомендується). Далі, по Вашому розсуду, нанести декоративну штукатурку, поклеїти керамічну плитку або шпалери, можливо, пофарбувати.

BetonCegla2