Електросистеми Мегаліт

Гарантія на терморегулятори TERNEO і реле напруги ZUBR

Logo Terneo1

Гарантія на терморегулятор TERNEO — 2 роки з дня продажу.

 

Гаранітя на реле напруги ZUBR — 5 років з дня продажу.zubr-logo1

 

Гарантійні умови.

Гарантійна заміна здійснюється при наявності недоліків виробу, які виникли з вини виробника. Якщо є необхідність перевірки якості виробу, то заміна здійснюється протягом 14 днів. Гарантійна заміна здійснюється лише у випадку, якщо виріб не був у споживанні, збережено товарний вигляд і споживчі властивості.

На гарантійний ремонт терморегулятори terneo приймаються тільки в комплекті з датчиком.

Гарантійний ремонт здійснюється протягом 14 днів.

Виробник не несе гарантійні зобов’язання в наступних випадках:

— на якій-небудь частині виробу виявлені сліди попадання вологи (рідини), а також механічних пошкоджень (тріщин, деформацій, порізів тощо), причиною яких могли бути механічні напруги, високі або низькі температури, злами, падіння і т. д.;

— ремонт виробу виконувала організація або особа, яка не має відповідних повноважень від виробника;

— пошкодження викликане електричною напругою або струмом, які перевищують паспортні значення, неправильним або необережним поводженням з виробом, не дотриманням інструкції з встановлення і експлуатації;

— поломка викликана попаданням комах всередину пристрою.

За умови відсутності Гарантійного свідоцтва (у разі втрати, крадіжки і т. д.) гарантійне обслуговування не проводиться, дублікат не видається.

Виробник знімає з себе відповідальність за можливу шкоду, прямо або побічно завдану продукцією «TERNEO» та «ZUBR» людям, домашнім тваринам чи майну у випадках, якщо це сталося внаслідок недотримання правил і умов експлуатації, встановлення виробу; умисних або необережних дій покупця (споживача) або третіх осіб, а також за будь-які збитки, непрямі, випадкові або ті що виявляються як наслідок збитків, включаючи економічні та нематеріальні втрати, втрату прибутку, доходів, інформаційних даних, пов’язані з пошкодженням або неможливістю експлуатації продукції.