Будинки, квартири

Крім загальновідомих переваг інфрачервоного опалення, для обігріву будинків і квартир можна виділити ряд окремих додаткових переваг.

Використання інфрачервоного електричного опалення робить Вас незалежними від центрального постачання тепла, в недоліках якого впевнились всі. Адже чим холодніше на вулиці, тип менше гріють батареї опалення. І це закономірно, тому що при сильному морозі зростають втрати тепла по теплотрасі. Тобто ми своїм коштом гріємо вулицю. Хіба ми вже такі багаті, щоб дозволити собі таку розкіш?

При автономній системі інфрачервоного опалення будинку або квартири температурний режим контролюється терморегуляторами; є можливість встановлювати задану температуру окремо в кожному приміщенні залежно від часу доби і дня тижня, що дає значну економію електроенергії при електричному обігріві квартири чи будинку.

Додатковий економічний ефект опалення будинку або квартири досягається використанням зонального лічильника електроенергії. При його використанні нічний коефіцієнт за електроенергію складає 0,7 від денного, а саме в нічний час всі знаходяться вдома і опалення працює на повну потужність.

Важливий аспект при обігріві квартири або будинку – екологічність системи опалення.

Інфрачервоне електричне опалення не сушить повітря, при його використанні для опалення будинку або квартири відсутній рух повітря і часток пилу в приміщенні.

Комфортна зона при інфрачервоному обігріві квартири або будинку знаходиться на висоті 1,5-2 м, тобто в зоні, де безпосередньо знаходяться люди. Ми стелю не гріємо!

Інфрачервоне опалення не тільки не шкідливе для здоров’я людини, а й приносить користь в якості профілактичного і терапевтичного ефекту для загального зміцнення організму і профілактики ряду захворювань, в т.ч. застудних (ефект домашнього сонця).

Використання інфрачервоного електричного опалення для опалення будинку, квартири дозволяє індивідуально підібрати тип і потужність приладів для кожного приміщення. Так, для ванної, дитячої кімнати, холу доречним є використання інфрачервоної теплої підлоги з нагрівальної плівки. Це найбільш комфортний спосіб обігріву. Адже рівномірно буде прогріватися вся поверхня підлоги, поступово віддаючи тепло предметам і повітрю. По такій підлозі можна ходити босоніж, на ній можуть гратися діти без ризику застудитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *