Рекуператори Reventa-Ventoxx

Vrntoxx

Рекуперáтор (від лат. Recuperator – отримує назад, повертає) – теплообмінник поверхневого типу для використання теплоти відвідних газів, в якому теплообмін між теплоносіями здійснюється безперервно через пристрій теплообміну, що їх розділяє.
Іншими словами рекуператор це пристрій, який нагріває (або охолоджує) повітря, що надходить з вулиці, за рахунок повітря, яке виходить з приміщення через теплообмінник, який є основною частиною конструкції рекуператора.

З огляду на кількаразове підвищення цін на газ останнім часом, теми енергозбереження в будівництві, рекуперації повітря, енергоефективної вентиляції стають найактуальнішими в Україні.

Місто

Нові будинки будуються всі більш герметичними і ретельно ізолювати за рахунок удосконалених вікон і різних видів теплоізоляції. На жаль, дуже часто при цьому не враховується необхідність правильної і достатньої вентиляції. Всім відомі наслідки недостатньої вентиляції герметичних приміщень – висока вологість і некомфортне для проживання повітря, і як результат – поява цвілі, що є серйозною загрозою здоров’ю людини.

Представляємо Вам вентиляційні системи ReVentaVentoxx з високим коефіцієнтом рекуперації тепла. Завдяки контрольованому повітрообміну утворення цвілі повністю виключається. Адже у всіх приміщеннях, в яких працюють рекуператори Reventa-Ventoxx, постійно підтримується необхідний повітрообмін, а надлишок вологи у вигляді пари надійно видаляється.

currency_ukraine_225

Крім того, Ви економите на опаленні свого будинку!
Чи знаєте Ви, що наші будинки і офіси ми опалюємо тільки тому, що вони постійно втрачають присутню в них теплову енергію? Тільки через відкриті або навіть прочинені вікна, а також через негерметичність віконних профілів в опалювальний сезон ми втрачаємо до 40% тепла. Якщо ВЕНТСИСТЕМА спроектована та встановлена правильно, Ви отримаєте і свіже повітря, і економічний ефект. З приладами приливно-витяжної вентиляції ReVentaVentoxx, рекуперація тепла в яких становить понад 80%, Ви заощадите більше 1/3 енергії (і грошей) на опалення – ось вам ефективність рекуператорів в побуті! Відгуки наших клієнтів це підтверджують! І ціна рекуператора себе виправдовує!

Всі прилади вентиляційних систем ReVenta-Ventoxx сертифіковані в Україні та за кордоном.

Конструкція рекуператорів REVENTA-VENTOXX:

Energosave

Види рекуператорів ReVentaVentoxx:

  • Рекуператори з пластиковою зовнішньою кришкою;
  • Рекуператори з металевою зовнішньою кришкою;
  • Рекуператори з пультом ДК в комплекті;
  • Рекуператори з керуванням Twist в комплекті;
  • Рекуператори для вузьких стін;
  • Рекуператори з пласким зовнішнім повітропродом;
  • Комплекти рекуператорів;

Модельний ряд та ціна рекуператорів REVENTA-VENTOXX:

Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA-VENTOXX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *