Чому Heat Plus? Максимально ефективно!

 

Ефективність.

При використанні теплих підлог HEAT PLUS час прогріву приміщення при мінімумі витрат електроенергії становить 15-40 хвилин. Для використання даної системи в якості основного джерела опалення досить покрити карбоном лише 50-80% поверхні підлоги. При цьому допускається використовувати будь-які типи фінішних покриттів і застосовувати теплі підлоги в різних приміщеннях.

Головною перевагою інфрачервоних теплих підлог HEAT PLUS є можливість використання їх в якості альтернативного джерела опалення приміщень. Дані системи прекрасно впораються із завданням постійного підтримання необхідної температури навіть у тому випадку, якщо централізоване опалення не працює або зовсім відсутнє. Аналоги інших виробників позбавлені цієї особливості, і їх можна використовувати лише в якості додаткових джерел опалення приміщень. Причому, для того, щоб забезпечити тепло і затишок, зовсім необов’язково укладати карбон по всій підлозі, достатньо задіяти лише 50-80% його поверхні. Це дозволяє забезпечити локальний прогрів покриття і, тим самим, створити так звані теплі зони у місцях, відведених для відпочинку або сну.

Варто також враховувати, що, крім моментального нагріву підлоги, опалювальні системи HEAT PLUS дають можливість досягти необхідної температури повітря в приміщенні (догріти) буквально за 5-10 хвилин, в той час як у аналогів на рішення цієї задачі може піти кілька годин.

Інфрачервоні теплі підлоги HEAT PLUS прості в монтажі, але їх монтаж вимагає спеціальних навичок. На те, щоб повністю підготувати систему до роботи, вистачає одного дня, в той час як монтаж (в) на бетонну стяжку, зазвичай займає тиждень.

Крім цього, системи HEAT PLUS не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації і вкрай рідко виходять з ладу. Якщо з якихось причин це все ж сталося, то немає необхідності повністю міняти теплі підлоги, достатньо лише відновити ту їх частину, яка виявилася пошкодженою.

Logo HeatPlus_150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *