Стабілізатори (нормалізатори) напруги Phantom

В Україні стандартна напруга електричних мереж відповідно до Держстандарту має відповідати 230В (однофазні мережі), а частота – 50Гц. Однак на практиці якість електричної енергії сильно відрізняється від норм. Спостерігається постійне зниження або підвищення напруги, стрибкоподібний струм і т.п.

Стабілізатор Phantom

За даних умов захист електромережі від коливань напруги є необхідністю. Існують різні види такого захисту, кожен з яких має свої переваги: реле захисту від коливань напруги відсікає стрибки напруги по запрограмованих верхньому і нижньому значеннях. До переваг можна віднести простоту монтажу (стандартна ДІН рейка в щитку) та ціну. Основний недолік – вузький діапазон умовно безпечної робочої напруги (185В – 240В) та постійне періодичне спрацювання пристрою (вимкнення напруги). Стабілізатори (нормалізатори) напруги призначені для утримання значення вихідної напруги на рівні 220В в широких межах робочого діапазону вхідної напруги (105В-330В, в залежності від моделі) і тільки при її виході за крайні межі автоматично вимикаються. Відносно велика ціна та необхідність професійного монтажу окуповуються багатьма роками безпроблемної роботи Вашої техніки та комфортом.

Стабілізатори напруги Phantom призначені для плавної (безступінчастої) автоматичної корекції напруги і утримують її значення на рівні 220±2В для однофазної мережі, або 380 ± 5В для трифазної. Їх функціонування дозволяє також уникнути мерехтіння освітлювальних приладів, пов’язаного з коливаннями напруги в електромережі.

Нормалізатори напруги Phantom контролюють напругу за допомогою покрокової (ступеневої) зміни, підтримуючи 220 / 380В з похибкою в 2-10В (що дорівнює величині ступені регулювання). Робота цих пристроїв не позбавить світильники від спалахів під час перепадів напруги, але вбереже побутову техніку від пошкоджень.

 В технічних характеристиках обладнання ТМ Phantom Power Equipment® заявлена «чиста» потужність в кВт та Амперах, яка забезпечує напругу 220В на виході.

Торгова марка Phantom Power Equipment®  пропонує кілька класів стабілізаторів і нормалізаторів напруги:

  • клас “Стандарт +”
  • клас “Універсал”
  • клас “Преміум”

Ціна стабілізаторів (нормалізаторів) ТМ Phantom Power Equipment®.

Класифікація стабілізаторів (нормалізаторів) напруги ТМ Phantom Power Equipment® :

Така кількість класів обладнання обумовлюється прагненням виробника забезпечити максимальну гнучкість у вирішенні різних технічних і економічних завдань. Головною метою ТМ Phantom Power Equipment® є забезпечення високої якості і надійності всіх класів обладнання. Класи, перш за все, відрізняються один від одного своєю схемотехнікою, яка, в свою чергу, ділить їх за принципом регулювання, точності вихідної напруги, діапазону стабілізації і типу комплектуючих, що використовуються в силових ключах. В всіх моделях стабілізаторів та нормалізаторів використовуються перевірені комплектуючи тільки відомих світових виробників: VISHAY, SEMIKRON, International Rectifier, Atmel, EPCOS, TDK, Samsung, Power Integrations, Avago, Premier Magnetics, TEXAS Instruments, Murata, NXP, ST, HITANO, Panasonic.

Підключення стабілізаторів (нормалізаторів) ТМ Phantom Power Equipment®.

Вся продукція сертифікована в Україні.