Магазини, кафе, офіси

Опалення магазинів, кафе інфрачервоними обігрівачами

Переваги інфрачервоного опалення доведені і цілком зрозумілі. Крім того, опалення магазинів має ряд специфічних проблем, які вирішуються за допомогою використання систем інфрачервоного опалення.

Детальніше →

При опаленні магазину виникає потреба в різному температурному режимі різних функціональних зон приміщення. Наприклад, робоче місце продавця має бути тепле, в торговому залі температура може бути нижчою (адже взимку покупці приходять вдягненими), а гріти зону морозильних камер – тільки псувати продукти. Системи інфрачервоного опалення успішно справляються з завданням зонального обігріву магазину.

В магазині вхідні двері часто відкриваються, а то й завжди відкриті. При відкриванні дверей тепле повітря швидко видувається з приміщення. Звичайно, те ж саме стається і при інфрачервоному опаленні магазину, але є нюанс: інфрачервоне опалення в першу чергу нагріває тверді тіла – підлогу, стіни, обладнання. Після відтоку теплого повітря з приміщення вони залишаються теплими і продовжують віддавати тепло приміщенню.

При інфрачервоному опаленні магазину практично відсутній рух повітря в приміщенні, не піднімається пил, що є важливим для багатьох груп товарів.

Всі вищевказані переваги можна віднести і до опалення кафе і ресторанів системами інфрачервоного опалення.

Опалення офісів інфрачервоними обігрівачами

Не секрет, що в офісах температура буває нижче комфортної. Зазвичай це трапляється в період відключення опалювання весною або осінню, коли опалювальний сезон ще не почався, але в приміщенні вже холодно. Або взимку, якщо система центрального опалювання не справляється із створенням комфортної температури в офісному приміщенні.

Детальніше →

Використання інфрачервоного опалення як основного або як додаткового ідеально вирішує проблему обігріву офісів.

На сьогоднішній день інфрачервоні обігрівачі є опалювальним устаткуванням, що створює максимальний комфорт при опаленні офісних приміщень. Моделі інфрачервоних обігрівачів, створені для опалення офісів, не сушать повітря, не створюють рух пилу, не зменшують вміст вологи в повітрі. При цьому витрата електроенергії при опалюванні інфрачервоними обігрівачами в рази нижча на відміну від стандартного конвекційного опалення. Специфіка інфрачервоного опалювання така, що інфрачервоні промені нагрівають в першу чергу підлогу, створюючи додатковий комфорт.

Використовуючи для опалення офісу систему опалювання, особливо якщо в нього приходять клієнти або партнери, слід пам’ятати про те, аби система опалення офісу не спотворювало інтер’єр. Уявіть, що зимовим днем прийшов важливий замовник і побачив масляний обігрівач і бухгалтери в рукавичках? Або, гірше за те, його зустрічає секретар, в якого по всій кімнаті розлетілися папери із-за роботи теплової гармати? Імідж компанії буде зіпсований. І навіть якщо персонал працює в «закритому» режимі, потрібно пам’ятати – комфортна температура позитивно впливає на працездатність співробітників.

Складність обігріву офісів полягає ще і в неможливості контролювати температуру в кожній кімнаті і задавати свій температурний режим, опалюючись за допомогою конвекційної системи опалювання.

Опалення офісів має свої особливості:

По-перше, сучасне ділове життя потребує частої зміни графіка робіт, аврального збільшення тривалості робочого дня або ж навпаки, простою приміщення, (коли всі співробітники відправлені до відряджень або на роботу у філії).

По-друге, офіс не завод, тому трудова діяльність відбувається лише в денні години, а всю іншу частину доби в офісному приміщенні можна встановлювати меншу температуру.

По-третє, турбота про систему опалення офісу має бути нескладною, а опалювальні прилади надійними.

Система інфрачервоного опалення офісів може в кожній кімнаті створити свій мікроклімат за допомогою терморегулятора, встановленого в кімнаті, або централізовано з одного пульта управляти температурним режимом у всьому офісі. Це дозволяє зробити систему опалення офісу індивідуальною, при цьому значно знизивши витрати на електроенергію.

Контроль температури.

При обігріві офісу програмовані терморегулятори дозволяють задавати комфортну для Вас температуру на весь тиждень. Наприклад, можна встановити 20-градусів для робочого дня і чергову температуру 12 градусів, яка підтримуватиметься вночі і у вихідні дні.

Терморегулятори також сприяють додатковій економії електроенергії.

Безпека інфрачервоних обігрівачів.

Інфрачервоні обігрівачі не заподіють шкоди офісному устаткуванню. Вони повністю пожежобезпечні. Інфрачервоні обігрівачі не створюють циркуляції пилу, який може попасти в устаткування і зіпсувати його.

Здоров’я співробітників також залишиться в безпеці, оскільки інфрачервоні обігрівачі працюють безшумно і створюють комфортний мікроклімат в приміщенні. Обігрівачі не впливають на вологість повітря, не викликають повітряних потоків, не випалюють кисень.

Інфрачервоне опалення офісу – ідеальне економічне рішення для Вашої компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *