Панельні інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоне опалення приміщення – це, мабуть, єдина економічно вигідна технологія обігріву житла електроенергією. Причому цей спосіб обігріву відрізняється від конкуруючих рішень ще й простотою реалізації, загальною надійністю вузлів і компонентів, високим рівнем безпеки та можливістю зручного (як варіант – запрограмованого по годинах та днях тижня) регулювання і підтримання температури у приміщенні. Загалом, ця технологія вигідна, економна, комфортна та зручна.

Переважно відгуки про інфрачервоне опалення квартир, будинків бувають тільки захопленими. Адже такий нагрівач (джерело інфрачервоних променів) «опалює» не повітря, а стіни, предмети інтер’єру і, нарешті, тіло людини. Причому, по мірі нагріву, поверхні починають випромінювати тепло вже самостійно. У підсумку, все приміщення прогрівається рівномірно, без розшарування на холодну зону біля підлоги і гарячу – під стельою.

Princip IK

В своїй роботі нагрівачі інфрачервоного типу використовують наступний принцип роботи:

  • Електричний струм живить джерело інфрачервоних (теплових) променів.
  • Теплові промені транслюються в невидимому (інфрачервоному) діапазоні, в певному (в залежності від положенням нагрівача) напрямку. Причому за перенесення енергії до опалювальної площини відповідають саме промені. Тобто, інфрачервоний випромінювач є класичним прикладом пристрою прямого нагріву, чим і пояснюється високий ККД подібної схеми опалення.
  • Всі предмети, що потрапили під інфрачервоне випромінювання, вбирають енергію теплових променів, супутно підвищуючи свою температуру.
  • Після розігріву вся площа перетворюється на ще одне джерело теплового випромінювання, правда, не таке ефективне, як первинний інфрачервоний випромінювач.

Інфрачервоний нагрівач випромінює досить щільний потік теплових променів. Цей принцип дії дає можливість створити зони з різним температурним режимом навіть в межах однієї кімнати. Причому на обігрів повітря енергія практично не витрачається.

Панельний інфрачервоний обігрівач змонтований на жорсткій базі та складається з теплового випромінювача і жорсткого корпусу, внутрішня поверхня якого оформляється як відбивач.

Проста схема механічної фіксації – за допомогою гаків, тросових підвісів, або шурупів та дюбелів.

Інфрачервоні панельні обігрівачі, в більшості випадків, розміщують на стіні, стелі, або в зоні сполучення стін і плит перекриття.

Наша компанія пропонує наступні види інфрачервоних панельних обігрівачів:

ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛЬНІ ОБІГРІВАЧІ ТЕПЛОV
Logo TeploV

ВИРОБНИК: “ТЕПЛОV”, Україна

ПЕРЕВАГИ “ТеплоV”:

– ідеальне співвідношення помірної ціни і високої якості;

infrakrasnoe-otoplenie_T

– перевірена досвідом висока економічність приладів і надійність конструкції;

– сучасний дизайн інфрачервоного обігрівача.

ЗАСТОСУВАННЯ ОБІГРІВАЧІВ ТеплоV:

Ефективне інфрачервоне електричне опалення магазинів, промислових цехів, складських приміщень, гіпермаркетів, холів, автосалонів, АЗС, сільськогосподарських об’єктів, ангарів, спортивних комплексів, громадських будівель. Застосовується для опалення низькотемпературними інфрачервоними обігрівачами житлових приміщень: опалення квартир, будинків, дач.

Конструкція інфрачервоних обігрівачів ТеплоV:

Гарантійний термін експлуатації на всі довгохвильові прилади ТеплоV становить 10 років.

Моделі, технічні характеристики та ціни інфрачервоних обігрівачів ТеплоV

ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛЬНІ ОБІГРІВАЧІ ENSA
ENSA_logo

ВИРОБНИК: “ENSA”, Україна

Панельний обігрівач ENSA це електричний обігрівач, який використовує два види передачі тепла – інфрачервоного та конвекційного. При цьому співвідношення по тепловіддачі видів передачі тепла 70х30, тобто 70 процентів інфрачервоного і 30 процентів конвекційного. Моделі “Т” опалювальних панелей мають вбудований термостат, який відповідає за температуру повітря в приміщенні. Моделі з індексом “Е” обладнані програмованим терморегулятором, що надає можливість автоматичного регулювання температури по годинах та днях, в залежності від налаштувань. Всі моделі придатні для створення єдиної системи опалення.

ВИДИ ПРОДУКЦІЇ:

ENSA P500Т, ENSA P750Т, ENSA P900Т. Як правило, використовується в невеликих приміщеннях, де досить одного нагрівального приладу. У комплекті: вбудований цифровий сенсорний терморегулятор, універсальні кронштейни, ніжки та мережний шнур з вилкою.

ENSA P500E, ENSA P750E, ENSA P900E. Може використовуватись як у невеликих приміщеннях, де досить одного нагрівального приладу, так і у якості складової опалювальної системи. У комплекті: вбудований цифровий сенсорний терморегулятор з можливістю тижневого програмування (24/7), універсальні кронштейни, ніжки та мережний шнур з вилкою. Можливість підключення додаткових панелей без термостата.

ENSA P500, ENSA P750,ENSA P900. Призначена для комплексного, індивідуального опалення приміщень великої площі. У комплекті: вимикач, універсальні кронштейни, ніжки та мережний шнур з вилкою. Для автоматизації використовується зовнішній терморегулятор з датчиком повітря, за допомогою якого застосовується контроль температури всього приміщення. Зовнішній термостат у комплект поставки не входить.

Зовнішній вигляд, характеристики та ціни інфрачервоних панельних обігрівачів ENSA

Застосування обігрівачів ENSA

Переваги інфрачервоних обігрівачів ENSA

Гарантійний термін експлуатації на всі прилади ENSA становить 5 років.

Вся продукція сертифікована

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *