Електромонтажні роботи

Розрахунок електромонтажних робіт.

Детальніше

Електромонтажні роботи у м. Львів, м. РівнеЕлектромонтажні роботи – це послуги з електропостачання, прокладці електричних кабелів, монтажу електрообладнання та ін. Компанія «Мегаліт» виконує електромонтаж будь-якої складності для організацій і приватних осіб. «Мегаліт» – це досвід, відповідальність і мінімальні ціни, які Вам не запропонують інші електромонтажні організації.

Електромонтажні роботи: важливість і необхідністьЕлектромонтажні організації сьогодні пропонують своїм клієнтам послуги по влаштуванню електропроводки, заміну старої проводки, прокладці силових ліній і т. д. Телевізори, телефони, комп’ютери, побутова та офісна техніка – все це стає марним, якщо електромонтажні роботи в будинку або офісі не проведені належним чином. А якщо електропроводка в квартирі давно не змінювалася, велика ймовірність короткого замикання і псування цінних приладів.

 

Початок електромонтажних робіт у Львові: проект та узгодженняКомпанія «Мегаліт» надає комплексні послуги з монтажу електромереж та обладнання, які припускають поетапне планування і розробку індивідуального электропроекта приватного житла, офісної будівлі (приміщення) або підприємства. Електропроект розробляється на основі технічного завдання, наданого Замовником. При складанні электропроекта приймається до уваги допустима потужність виділена на об’єкт. Після узгодження проектної документації фахівці компанії «Мегаліт» приступають безпосередньо до монтажу електричних систем.Комплексні послуги – запорука оптимальної роботи електросистем.

Фахівці компанії «Мегаліт» надають наступні послуги:

  • Електромонтажні роботи в квартирі
  • Електромонтажні роботи в особняку
  • Електромонтажні роботи, пов’язані з монтажем електричного інфрачервоного опалення
  • Електропроводка (прихована або відкрита, залежно від місць проведення, дизайну приміщення, побажань замовника);
  • Монтаж систем освітлення, підключення освітлювальних і електроприладів, електропобутової техніки;
  • Заміна старої проводки, розеток, вимикачів;
  • Монтаж слабкострумових мереж (телевізійних, телефонних, інтернет-кабелів);
  • Монтаж електрощитів, електролічильників, збірка ВРЩ.

Ціна на електромонтажні роботи визначається індивідуально, в залежності від параметрів об’єкта, згідно з існуючими розцінками. Для визначення вартості електромонтажних робіт зв’яжіться з нами і наші спеціалісти проведуть розрахунок та, при потребі, приїдуть до Вас для конкретної оцінки на місці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *