Чому Heat Plus? Економічно!

currency_ukraine_225

Економія електроенергії.

В умовах, коли тепло – і енергоносії постійно дорожчають, кожна людина зацікавлена в економії електроенергії і скорочення витрат, пов’язаних з опаленням приміщень. В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги HEAT PLUS зарекомендували себе з найкращого боку. При їх використанні витрата електроенергії на 1 м2 покриття складає від 10 до 60 Вт на годину, у той час як аналогічні системи, що відрізняються досить низьким ККД, «з’їдають» до 250 Вт.

Тим самим час роботи системи складе 6-10 годин на добу у аналогів 13-18 годин. Якщо використовувати як додаткове опалення час роботи системи знизиться приблизно на 20-30%.

Терморегулятор

Варто також відзначити, що теплі підлоги HEAT PLUS оснащуються системою терморегуляції. Це означає, що як тільки температура повітря в приміщенні досягла необхідної позначки, система автоматично вимикається, що дозволяє істотно економити електроенергію. Варто повітрю трохи охолонути, і теплі підлоги HEAT PLUS включаються автоматично.

Використання теплих підлог HEAT PLUS дає можливість додатково скоротити витрату електроенергії при правильному виборі покриття. Самими економними є стяжка, керамічна плитка, ламінат, лінолеум, ковролін.

Необхідно також враховувати, що правильний вибір підлогового покриття також сприяє зниженню витрат, пов’язаних з витратою електроенергії. Системи HEAT PLUS дозволяють використовувати не тільки традиційні плитку та ламінат, але і лінолеум, ковролін, паркет. В деяких випадках допускається укладання теплих підлог HEAT PLUS під звичайний килим. Аналогічні системи, що не володіють підвищеною безпекою, можна використовувати лише при плитковому покритті. Або застосовувати під час монтажу товсту бетонну стяжку, яка не відрізняється практичністю, а також значно збільшує витрату електроенергії за рахунок низької теплопровідності.

В результаті, якщо порівнювати роботу опалювальної системи HEAT PLUS і аналогів інших виробників, то з’ясовується, що різниця у споживанні електроенергії може становити 5-7 разів. В кінцевому підсумку сума, заощаджена при використанні підлог HEAT PLUS, за один опалювальний сезон може скласти кілька сотень доларів.

Logo HeatPlus_150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *