Плівка Heat Plus Premium

APN-610 Gold

Переваги в конструкції плівки Heat Plus Coated (суцільна)

Ми випустили карбонову нагрівальну плівку четвертого та п’ятого покоління, в той час як наші конкуренти виробляють нагрівальну плівку тільки першого та другого покоління. В чому різниця? У плівці четвертого та п’ятого покоління не використовується поліетилен (PE), на зміну йому прийшов ПОЛІЕТИЛЕНТЕРЕФТАЛАТ (POLY-ETHYLENE-THERE-PHTHALATE), який має температуру плавлення понад 1800 С, на відміну від 1200 С для поліетилену. Також до складу нагрівальної плівки входить УРЕТАН (URETHAN) або КАРБАМАТ, що збільшує міцність в 10 разів у порівнянні з плівками без нього, та неткане полотно, яке надає можливість монтувати такі плівки приклеюванням безпосередньо на тверду, рівну поверхню (бетон, тощо) без додаткових засобів ізоляції та захисту. Це робить можливим досягти зростання рівня підлоги всього на 1 см.!

Плівки Heat Plus APN-510, APN-610, APH-510 всіх поколінь мають 15 річну гарантію, підтверджену заводськими випробування на старіння карбонового шару і контакту МІДЬ-СРІБЛО-ВУГЛЕЦЬ.

Ctruktura APN510Плівка Heat Plus NEW APN-510 – це захищена плівка четвертого покоління (0,5 мм.), складається з дев’яти шарів, з внесеними конструктивними змінами. Склад: Вуглець, мідний провідник, РЕТ, нетканий матеріал.

Докладніше

 

 

 

 

 

 

Premium610Плівка Heat Plus APN-610 – це захищена плівка п’ятого покоління, яка має десять шарів, (0,5 мм.), з внесеними конструктивними змінами. Цього вдалося досягти завдяки використанню УРЕТАНУ, який збільшує міцність в 10 разів порівняно з попередньою конструкцією, та нетканого полотна.

Докладніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *