Гарантія на теплоізоляційну фарбу «Тезолат»

Logo_Tezolat3+Рідке теплоізоляційне покриття «Тезолат»

Гарантія виробника

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та технології нанесення керамічного теплоізоляційного покриття «Тезолат». За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

Виробник надає Покупцеві гарантію на естетичні та технічні властивості рідкого керамічного теплоізоляційного екологічно чистого покриття “Тезолат” для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Гарантія на естетичні властивості поширюється на відшарування, тріщини або відокремлення покриття «Тезолат» від поверхні нанесення.

Гарантія на технічні властивості поширюється на відсутність змін, під час всього терміну експлуатації, теплоізолюючих властивостей покриття «Тезолат».

Гарантійний термін на естетичні та технічні властивості теплоізоляційного покриття «Тезолат» становить десять (10) років.

Гарантійний термін зберігання (з дотриманням умов зберігання) становить один (1) рік.

Перебіг гарантійного терміну починається від дати здійснення поставки рідкого теплоізоляційного покриття «Тезолат» Покупцеві (кінцевому споживачу).

Відмова від гарантійних зобов’язань.

Зазначена гарантія не дає права на відшкодування і покриття збитку, що стався в результаті нанесення теплоізоляційного покриття «Тезолат», виконаного з порушенням норм та вимог, зазначених в Інструкції (Технологія нанесення теплоізоляційної фарби «ТЕЗОЛАТ»), а також внаслідок недотримання умов зберігання та транспортування Продукту.

 

Тезолат Супер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *