Промислові об’єкти

При опаленні промислових приміщень системи інфрачервоного опалення мають ряд значних переваг в порівнянні з традиційними системами обігріву:

  • Комфорт при нижчій температурі повітря

Відчуття комфорту в приміщенні залежить не лише від температури повітря, але й від температури довколишніх предметів, так званої середньої інфрачервоної температури. При інфрачервоному опаленні людина почуває себе комфортно при температурі на 2-3 градуси нижчій, ніж при конвекційному обігріві.

  • Зміщення різниці температур, (температурного градієнта) вгорі і внизу приміщення

При стандартному конвекційному опаленні промислових приміщень температурний градієнт складає приблизно 0,5-1 градусів на 1 м висоти приміщення. При цьому тепле повітря збирається під стелею приміщення, а температура повітря на висоті до 1,5-2 м (зона життєдіяльності людини) може бути нижче 5-7 градусів. То навіщо гріти стелю?

При інфрачервоному обігріві промислових приміщень в першу чергу нагріваються тверді тіла – підлога, стіни, обладнання, – які поступово віддають тепло повітрю (метод вторинної конвекції). Повітря знизу значно тепліше, ніж зверху приміщення.

  • Зниження тепловтрат

При використанні традиційної системи опалювання, особливо у високих приміщеннях, виникає істотна різниця температур вгорі і внизу приміщення, так званий температурний градієнт. При використанні променистої системи обігріву температурний градієнт набуває зворотного напрямку, відповідно знижуються втрати тепла.

  • Тиша, відсутність протягів і пилу

При використанні традиційного конвекційного устаткування, пил і різні шкідливі речовини, що утворюються в процесі виробництва, постійно циркулюють в повітрі.

При використанні системи інфрачервоного опалення відсутнє переміщення потоків повітря, що дозволяє використовувати інфрачервоні обігрівачі при опаленні промислових приміщень з будь-яким типом виробництва.

  • Швидкість обігріву промислового приміщення

З інфрачервоними обігрівачами можливо в короткий термін досягти бажаної температури за рахунок низької інерції випромінювання. Це дозволяє скоротити години роботи системи опалювання і роботу в режимі, що чекає, з мінімальним енергоспоживанням.

  • Локальний (місцевий обігрів)

Системи інфрачервоного опалення дозволяють використовувати зональний обігрів промислового приміщення і робочих місць з індивідуальним температурним режимом.

Великі виробничі приміщення діляться на функціональні зони – адміністративну, безпосередньо виробничу, складську, зони проходів. Кожен з цих блоків органічно пов’язаний зі всією системою в цілому, але в той же час відрізняється від інших, у тому числі і в необхідному температурному режимі. Так, у виробничих цехах потрібна постійна комфортна температура, яка не потрібна в проходах. Тому часто традиційна система опалювання є неекономічною і неефективною – в деяких зонах утворюється надлишок тепла, а одночасно з цим в інших зонах його недолік.

На сьогоднішній день система інфрачервоного обігріву дозволяє здолати ці проблеми при опаленні промислових приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *