Гарантія на економні системи електроопалення Хіт Плюс (Heat Plus)

Logo HeatPlusUA_600Дякуємо Вам за вибір нашої економічної системи електроопалення Heat Plus (Хіт Плюс) від світового лідера у сфері інфрачервоного опалення Seggi Century (Сеггі Сенчурі), з Південної Кореї. Ми впевнені, що наша система обігріву ефективно забезпечить Ваш будинок теплом, а інфрачервоні промені, корисно впливаючи на живий організм, добавлять комфорту та затишок у Ваше життя.

Згідно вимог Закону України «Про захист прав споживачів» на всю продукцію, що офіційно  постачаєтеся на Україну Виробник гарантує нормальну роботу системи електроопалення Хіт Плюс (Heat Plus) протягом дії гарантійного періоду на термоплівку, терморегулятори та монтажні роботи системи обігріву.

Гарантійний термін ТЕРМОПЛІВКИ – 15 років.

Гарантійний термін ТЕРМРЕГУЛЯТОРА – 1 рік.

Гарантійний термін на монтажні роботи – 2 роки.

Умови надання гарантії.

Гарантія дійсна з моменту продажу (печатка продавця на гарантійному талоні), або з моменту монтажу та запуску системи електроопалення Heat Plus (Акт виконаних робіт). Протягом гарантійного періоду обов’язково необхідно зберігати гарантійний талон, який містить інформацію про дату продажу (монтажу) системи електроопалення Heat Plus.

Компанія, представник Heat Plus, зобов’язуєтеся виправити дефект, або змінити дефектний виріб безкоштовно для Покупця, без додаткових витрат, пов’язаних з ремонтом приладу. Рівноцінна заміна дефектного приладу відбувається на основі висновку експертизи.

Експлуатація та підключення інфрачервоних систем електроопалення Хіт Плюс має відбуватися лише у відповідності з вимогами інструкції по експлуатації системи електроопалення Хіт Плюс.

Відмова від гарантійних зобов’язань

1.Зазначена гарантія дійсна тільки при пред’явленні гарантійного талону, що відповідає всім вимогам заповнення.

2.Зазначена гарантія не дає права на відшкодування і покриття збитку, що стався в результаті монтажу, виконаного з порушенням норм та вимог, зазначених в Інструкції, а також на вироби з дефектами та пошкодженнями, що сталися внаслідок некваліфікованого проектування і монтажу, неправильного використання та халатного відношення.

3.Зазначена гарантія недійсна у разі:

• неправильній експлуатації, використання виробу не за призначенням або не у відповідності з інструкцією виробника з експлуатації і обслуговування, а також установки або експлуатації виробу, не відповідає технічним стандартам та нормам безпеки;

• якщо самостійне встановлення додаткового обладнання призвело до виходу з ладу основного обладнання;

• при використанні неякісних додаткових матеріалів ;

• ремонту, зробленого не уповноваженими на те сервісними центрами або дилерами;

• нещасних випадків , удару блискавки , затоплення , пожежі та інших причин, що знаходяться поза контролем виробника ;

• дефектів, отриманих при транспортуванні приладу замовником , за винятком випадків, коли вона проводиться уповноваженими дилерами або виробником;

• дефектів системи, в якій використовувалися дані вироби;

• експлуатації при підвищеній напрузі ( більше 10 % від номінального ) і вологості більше 90 % при температурі +25 ° С.

• за наявності заборгованості за роботу, або товар;

 У обставинах, які обумовили зняття обладнання з гарантії обстеження, ремонт, або заміна буде здійснена за рахунок Покупця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *