Технологія нанесення теплоізоляційної фарби «ТЕЗОЛАТ»

Logo_Tezolat2

Відкрийте упаковку з рідкою керамічної теплоізоляцією. Матеріал ретельно перемішайте, поки не отримаєте однорідну масу. Перемішувати можна вручну або за допомогою електричної дрилі, надівши перемішуючу насадку. Швидкість обертання насадки повинна бути не вище 150-400 об./хв (повільні обороти). При необхідності, для отримання бажаного кольору покриття, в матеріал можна додати барвник для водно-дисперсійних фарб.

Нанесіть перший шар ґрунтовки на приготовлену поверхню. Для його приготування в Тезолат в якості розчинника необхідно додати чисту воду. Пропорція: на 1 л матеріалу до 200 мл води. Отриманий склад періодично перемішуйте.

При температурі + 20ºС шар висихає за 4-ри години. Якщо температура нижче + 15ºС час сушіння необхідно збільшити – до 24-х годин.

 Основні шари матеріалу потрібно наносити, суворо дотримуючись методики міжшарової сушки. При температурі + 20ºС і вище, відносній вологості не більше 75% шар товщиною 0,3-0,5 мм висихає за 24 години. Якщо температура нижче, або відносна вологість повітря вище, для міжшарової сушки потрібно більше часу – у 2-3 рази.

 Товщина шару, який ви наносите за один раз, не повинна перевищувати 0,5 мм. Підсумкова товщина покриття Тезолат визначається з допомогою теплотехнічного розрахунку.

В залежності від типу поверхні існують деякі відмінності у технології нанесення рідкого керамічного теплоізоляційного покриття «ТЕЗОЛАТ»: