Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA-VENTOXX

Для того,щоб правильно спланувати систему вентиляції з регенерацією тепла треба розуміти основні принципи її роботи та, виходячи з цього, вибрати найбільш оптимальні місця для розміщення рекуператорів.

Принцип роботи вентиляції Reventa

Планування системи рекуперації повітря

☼ Наскрізне провітрювання
Вентиляція за допомогою системи ReVentaVentoxx відбувається за принципом наскрізного провітрювання. Тобто один вентилятор Reventa-Ventoxx подає, фільтрує і нагріває свіже повітря, в той час, як інший вентилятор Reventa-Ventoxx паралельно виводить відпрацьоване повітря назовні.
Виходячи з цього, для Reventa рекомендований попарний режим експлуатації. При цьому вентилятори працюють в протилежних напрямках – один в режимі припливної вентиляції, інший – в режимі витяжної вентиляції, з подальшою циклічною зміною (60с) режимів роботи рекуператорів.

☼ Рекуперація тепла
У режимі витяжної вентиляції тепле, відпрацьоване повітря відкачується з приміщення, через керамічний теплообмінник, що знаходиться всередині кожного вентиляційного приладу, який нагрівається теплом відпрацьованого повітря. У режимі припливної вентиляції відбувається подача свіжого повітря ззовні та його нагрівання за допомогою тепла, акумульованого в керамічному теплообміннику, і подача свіжого нагрітого повітря в приміщення.
Ступінь рекуперації (тобто збереження тепла) вентиляційних установок Reventa досягає до 91%.

Літом вентиляційна система ReVentaVentoxx може функціонувати як «пасивний охолоджувач»: вночі виконується охолодження зон припливного повітря в режимі «вентиляція без рекуперації тепла», а вдень ​​режим «вентиляція з рекуперацією тепла» запобігає нагріванню внутрішніх приміщень.

Інформація по плануванню вентиляційної системи Reventa-Ventoxx

Монтаж рекуператорів ReVentaVentoxx

Монтаж рекуператорів ReVentaVentoxx має деякі модельні відмінності, але в основному один і той самий: на певній відстані від стелі та віконного відкосу треба зробити отвір, діаметр якого залежить від моделі приладу, встановлюється та запінюються труба повітропроводу, підводиться живлення або дріт від центрального блоку управління, монтується зовнішня кришка, вставляється картридж теплообмінника та вентилятора, підключається управління, або живлення, встановлюється внутрішня решітка. Рекуператор готовий до роботи!
Керування вентиляційною системою з регенерацією тепла Reventa-Ventoxx можливе у варіантах з використанням управління з пультом дистанційного керування (тільки моделі на базі Champion RV-2), та стаціонарного управління TWIST

Управління пультом дистанційного керування

Управління TWIST

Ціна рекуператорів REVENTA-VENTOXX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *