Терморегулятор BHT-002W Black, Wi-Fi

Характеристики

Габарити: Ш(мм), Д(мм), Т(мм) 86Х86Х13,3
Кількість під’єднань 1

Виробник:Top Floor. CJ., Malaysia
Артикул:BHT – 002W Black, Wi-Fi
Тип:Цифровий, програмований, сенсорний, можливість управління по мережі Wi-Fi
Вартість:

див. прайс

Монтаж:Внутрішній
Тип дисплея:LCD екран
Температурний
режим, ℃
5+40 ℃
Потужність3,2 кВт
Допустимий струм комутації16А
Таймер:Є (програмований)
Робоча напруга:110~240B, 50~60Гц
Датчик: Датчик температури повітря (вбудований)
Датчик температури підлоги зовнішній NTC, 3м
Діапазон регульованих температур: 5℃~50℃ (заводська установка)
5℃~90℃ (ручна установка)
Опис:Терморегулятор керує системою “тепла підлога”, вмикає її у зручний для Вас час у різні дні тижня. (Режим 5 робочих днів + 2 вихідних, або 6 робочих + 1 вихідний). Пристрій дозволяє задати 6 режимів роботи протягом дня з різною температурою. Ви можете налаштувати терморегулятор на індивідуальний режим роботи, згідно власного розкладу дня. Можливість зручного дистанційного керування налаштуваннями терморегулятора по мережі Wi-Fi. Функція блокування налаштувань (захист від дітей).
Запам’ятовує останній статус (вкл. / Викл.), А також всі внутрішні налаштування (температури і часу, настройки програмування, налаштування функцій і опцій) при раптовому зникненні напруги в мережі
Застосування:BHT – 002W програмований терморегулятор призначений для підтримки температури у внутрішніх приміщеннях, з використанням датчика температури повітря, а також датчика який розміщується в підлозі. BHT – 002W використовується спільно з плівковими інфрачервоними системами опалення Heat Plus або з іншими системами і пристроями електричного опалення (системами теплої підлоги).