Тепловтрати та методи їх зменшення

TeplovtrataТепловтрати – втрати тепла через стіни, вікна і зовнішні огороджувальні конструкції. Тепловтрати через окремі зовнішні елементи будинку розрізнені і багато в чому залежать від теплоізоляційних якостей окремих конструкцій, а також їх розмірів. При відсутній, або недосконалій теплоізоляції помешкання, з зниженням зовнішньої температури, розмір тепловтрат може перевищувати потужність опалювальної системи і тоді житло стає досить не комфортним, а витрати на обігрів вище максимально допустимих. Це впливає на здоров’я та гаманець, тому люди, небайдужі до цих речей, намагаючись уникнути зайвих тепловтрат використовують різні методи утеплення своєї оселі та різноманітні типи теплоізоляційних матеріалів.

Традиційні методи боротьби з тепловтратами (теплоізоляція) мають свої певні переваги та недоліки:

  • Перевага психологічна. Всі так роблять і все добре, а якщо й недобре то не в усіх.
  • Доступність. Виробники традиційних видів теплоізоляції приклали не мало зусиль для розповсюдження своєї продукції і зацікавленні в співпраці будівельних організацій та майстрів. Колосальна націнка на собівартість продукції дозволяє їм це робити без проблем. Робота з цими матеріалами досить трудомістка, тому працювати з матеріалами типу пінопласту, або мінвати будівельники зацікавлені. Як наслідок – тільки ці матеріали Вам будуть радити, та ще й купити їх (та цілий перелік додаткових матеріалів, що потрібні для роботи з цими утеплювачами) можна майже у кожному будівельному магазині.
  • Традиційні види теплоізоляції дійсно працюють (утеплюють). Це безперечно. Але є декілька факторів, про які ані майстри, ані виробники не розповідають. Це вплив на здоров’я людини, поступова втрата властивостей  у перші ж п’ять років експлуатації, конденсація вологи у приміщенні, яка призводить до виникнення плісняви та грибків, можливе розведення колоній гризунів чи комах у шарі теплоізоляції, “містки холоду” (теплоізоляція листами, або рулонами, не буває суцільною, тобто завжди є шви, через які “втікає” тепло).

PorivnynnyЯк альтернативу, додатковий, або основний захист від тепловтрат, пропонуємо Вам розглянути інноваційний метод теплоізоляції – теплоізоляцію за допомогою рідкого теплоізоляційного керамічного, екологічно чистого, покриття “ТЕЗОЛАТ”.  Один міліметр цього покриття по теплоізоляційним властивостям може замінити декілька сантиметрів традиційного утеплювача, при цьому негативні якості у “ТЕЗОЛАТА” відсутні. Висока адгезія до більшості будівельних матеріалів (крім поліетилену) робить це покриття виключно витривалим та стійким до умов зовнішнього середовища. Завдяки екологічному складу “ТЕЗОЛАТ” абсолютно безпечний для здоров’я людини і тому придатний для нанесення як ззовні так і всередині будинку, може застосовуватись як фінішне покриття, або як основа (поверхню з нанесеним “ТЕЗОЛАТОМ” можна штукатурити, фарбувати, клеїти шпалери); нанесення аналогічне роботі з фарбами та шпаклівками, інструмент також (валик, пензлик, пульверизатор). Простота нанесення робить цей вид утеплення відносно нецікавим для майстрів, але дуже привабливим для споживачів.  

Якість рідкого теплоізоляційного керамічного, екологічно чистого, покриття “ТЕЗОЛАТ” перевірена часом і підтверджена сертифікатами якості та висновками незалежних експертиз.

Тепловтрати є завжди, але їх Ви можете суттєво зменшити!

Дощь

4 Replies to “Тепловтрати та методи їх зменшення”

  1. Valentia Renado Thin

    Good post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon on a daily basis. Valentia Renado Thin

  2. Suzi Dame Tarra

    This site truly has all the information I wanted about this subject and didn at know who to ask. Suzi Dame Tarra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *