Рекуператори Reventa

LogoRV_400
Рекуперáтор (від лат. Recuperator — отримує назад, повертає) — теплообмінник поверхневого типу для використання теплоти відвідних газів, в якому теплообмін між теплоносіями здійснюється безперервно через пристрій теплообміну, що їх розділяє.
Іншими словами рекуператор це пристрій, який нагріває (або охолоджує) повітря, що надходить з вулиці, за рахунок повітря, яке виходить з приміщення через теплообмінник, який є основною частиною конструкції рекуператора.

З огляду на кількаразове підвищення цін на газ останнім часом, теми енергозбереження в будівництві, рекуперації повітря, енергоефективної вентиляції стають найактуальнішими в Україні.

Город в пузыре_400Нові будинки будуються всі більш герметичними і ретельно ізолювати за рахунок удосконалених вікон і різних видів теплоізоляції. На жаль, дуже часто при цьому не враховується необхідність правильної і достатньої вентиляції. Всім відомі наслідки недостатньої вентиляції герметичних приміщень — висока вологість і некомфортне для проживання повітря, і як результат — поява цвілі, що є серйозною загрозою здоров’ю людини.

Представляємо Вам вентиляційні системи Reventa з високим коефіцієнтом рекуперації тепла. Завдяки контрольованому повітрообміну утворення цвілі повністю виключається. Адже у всіх приміщеннях, в яких працює рекуператор Reventa, постійно підтримується необхідний повітрообмін, а надлишок вологи у вигляді пари надійно видаляється.

currency_ukraine_225Крім того, Ви економите на опаленні свого будинку!
Чи знаєте Ви, що наші будинки і офіси ми опалюємо тільки тому, що вони постійно втрачають присутню в них теплову енергію? Тільки через відкриті або навіть прочинені вікна, а також через негерметичність віконних профілів в опалювальний сезон ми втрачаємо до 40% тепла. Якщо ВЕНТСИСТЕМА спроектована та встановлена правильно, Ви отримаєте і свіже повітря, і економічний ефект. З приладами припливно-витяжної вентиляції Reventa, рекуперація тепла в яких становить понад 80%, Ви заощадите більше 1/3 енергії (і грошей) на опалення — ось вам ефективність рекуператорів в побуті! Відгуки наших клієнтів це підтверджують! І ціна рекуператора себе виправдовує!

Всі прилади вентиляційних систем ReVenta сертифіковані в Україні та за кордоном.

Конструкція рекуператорів REVENTA:

EnergosaveВиди рекуператорів Reventa:

  • Рекуператори з пластиковою зовнішньою кришкою;
  • Рекуператори з металевою зовнішньою кришкою;
  • Рекуператори з пультом ДУ в комплекті;
  • Рекуператори з керуванням Twist в комплекті;
  • Рекуператори для вузьких стін;
  • Рекуператори з пласким зовнішнім повітропродом;
  • Комплекти рекуператорів;

Модельний ряд та ціна рекуператорів REVENTA:

Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *