Електросистеми Мегаліт

Технологія нанесення керамічної фарби «ТЕЗОЛАТ» на дерев’яні поверхні та елементи.

Derevo1Logo_Tezolat2

 Рідка керамічна теплоізоляція Тезолат досить легка в застосуванні. Вам потрібно просто дотримуватися деяких вимог, щодо технології нанесення. Увагу слід звернути на температурний режим та рівень вологості атмосфери. Саме від цього буде залежати час висихання шарів покриття.

Рекомендована температура дерев’яної поверхні для нанесення рідкої керамічної теплоізоляції повинна бути не нижче +7ºС; відносна вологість повітря – не вище 75%; середньодобова температура повітря – не нижче +10 С.

Процес підготовки дерев’яної поверхні до нанесення теплоізоляційного покриття передбачає її очищення від залишків старої фарби. Поверхню також потрібно знежирити, відшліфувати і видалити пил. Обробіть деревину антисептичними розчинами на основі води або акриловою грунтовкою для дерев’яних поверхонь ТЕРМОЩИТ ГРУНТ Біозахист. Грунт наноситься в 1-2 шари у взаємно перпендикулярному напрямку з розрахунку 80-120 г/м2 поверхні. Зачекайте, поки шар грунтовки повністю висохне.

Для підготовки розчину матеріалу Тезолат відкрийте ємність і перемішайте до отримання однорідності. При необхідності, для отримання бажаного кольору покриття, в матеріал можна додати барвник для водно-дисперсійних фарб. Перемішуйте вручну або за допомогою міксера (розмішуючої насадки на дриль) на середніх обертах – 150-400 обертів за хвилину. Для першого шару грунтовки в якості розчинника використовуйте воду: 200 мл на 1 літр матеріалу. Отриману масу потрібно весь час перемішувати. Цей шар повинен сохнути не менше 4-х годин, за умови, що температура повітря +20ºС. Похолодання до +15ºС тягне за собою збільшення періоду висихання. У цьому випадку буде потрібно мінімум 24 години.

Далі підготуйте Тезолат для нанесення основних шарів. Тепер знадобиться його розбавити водою у меншій пропорції. Достатньо взяти 40-50 мл води на 1 літр рідкої теплоізоляції. Не дозволяйте розчину згуститися – перемішувати його час від часу.

У відповідності з технологією міжшарової сушки, один шар теплоізоляції товщиною до 0,5 мм в нормальних умовах температури та вологості (+20 º с і вище, 75%) повинен просохнути протягом доби. Якщо температура знижується, а вологість підвищується, то час сушіння необхідно збільшити вдвічі або навіть втричі.

Зверніть увагу: шар Тезолата не повинен бути занадто товстим – не більше 0,5 мм за одне нанесення.

Використовуйте метод теплотехнічного розрахунку для визначення необхідного обсягу матеріалу і його підсумкової товщини. Derevo2

Після повного висихання покриття можна декорувати (фарбувати, покривати декор. штукатурами, клеїти шпалери і ін.). Для надання специфічних гідрофобних властивостей покриття теплоізоляції потрібно покрити спеціальним грунтом ТЕРМОЩИТ ГРУНТ Гідрофобізуючий в 1-2 шари з розрахунку 60-100 г/м2. 0-400 оборотів в хвилину.Derevo2