Чому Heat Plus? Абсолютно безпечно!

 

Підвищена безпека.

Опалювальна система HEAT PLUS Premium, на відміну від 2-3-шарових аналогів (Корея, Україна, Росія), має вісім захисних шарів. Кожен з них виконує своє завдання, надійно захищаючи карбон від вологи і механічних пошкоджень. Крім цього, захисні шари забезпечують стійкість до високих температур (плавлення 220С).

Основу нагрівального елемента в теплих підлогах HEAT PLUS становить карбон, який не є провідником теплової та електричної енергії, виконуючи лише функцію випромінювача. Крім цього, при пошкодженні покриття система продовжує роботу, не представляючи загрозу для життя і здоров’я, чого не скажеш про аналоги, при виході з ладу яких можливі короткі замикання та ураження струмом. Використання теплих підлог пов’язане з певним ризиком. Крім того, що такі системи дуже часто виходять з ладу, завжди існує ймовірність попадання вологи на нагрівальні елементи, а також їх механічного пошкодження, що, в кращому випадку, призведе до короткого замикання. Саме тому сьогодні виробники теплих підлог прагнуть до того, щоб максимально захистити системи і, тим самим, звести до мінімуму ризик виникнення нештатних ситуацій, що становлять загрозу для життя людей.

В цьому відношенні інфрачервоні теплі підлоги HEAT PLUS можуть похвалитися підвищеною безпекою. У першу чергу тому, що використовується при їх монтажі карбон не є тепло – і електропровідним матеріалом, а лише виконує функцію інфрачервоного випромінювача. Тому ймовірність ураження струмом при використанні цієї нагрівальної системи зводиться до мінімуму. Крім цього, при монтажі теплих підлог HEAT PLUS ми застосовуємо кріплення контактів шляхом не роз’ємного з’єднання, а не з допомогою кліпсовою системи, яка досить ненадійна. Крім цього, контакти забезпечуються подвійною системою ізоляції, яка надійно захищає їх від попадання вологи та повітря, перешкоджаючи процесу окислення і корозії.

Варто також відзначити, що теплі підлоги HEAT PLUS Premium мають 8-шарову систему захисту, тоді як в аналогах інших виробників використовується максимум 2-3 шари. Це дозволяє запобігти потраплянню вологи всередину системи, навіть якщо в квартирі відбувається прорив батарей центрального опалення або її випадково заливають сусіди. Крім цього, міцне покриття нечутливе до температурних перепадів і досить стійке до механічних пошкоджень.

Якщо все ж з якої-небудь причини відбувається порушення цілісності покриття, то система HEAT PLUS продовжує працювати в звичайному режимі, не створюючи загрози для життя людини.

3 Replies to “Чому Heat Plus? Абсолютно безпечно!”

  1. Emelita Nathanial Zelde

    Very good article. I will be facing some of these issues as well.. Emelita Nathanial Zelde

  2. Lara Mikael Aulea

    Hi there, I found your web site via Google at the same time as searching for a comparable subject, your web site came up, it appears great. I have bookmarked it in my google bookmarks. Lara Mikael Aulea

  3. Lesya Paton Boru

    Hello there! I just would like to give you a big thumbs up for the great information you have got here on this post. I am coming back to your website for more soon. Lesya Paton Boru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *