Рекуператор Reventa-Ventoxx Champion RV-2

Ventoxx

Рекуператор Reventa-Ventoxx Champion RV-2 це серія  приладів приливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла максимально простої конструкції, але,водночас, з відмінною функціональністю та  інтуїтивно зрозумілим принципом управління. Конструктивно він складаєтеся з:

1. Повітропроводу, виготовленого з якісного ПВХ, довжиною 500 мм (за потреби труба повітропровода може бути вкорочена  до необхідної довжини, або замінена на більш довгу, аналогічного діаметру (150 мм).
2. Внутрішньої кришки діаметром 230 мм
3. Зовнішньої решітки, яка в залежності від моделі може бути металевою, або пластиковою.
4. Високоефективного теплообмінника.
5. Реверсивного вентилятора.
6. Фільтра класу G3

Модель Reventa-Ventoxx Champion RV-2 використовується або як одна з складових в системах рекуперації будинку та підключається до централізованого керування системою (управління Twist), або як окремий прилад з індивідуальним керуванням (пульт ДК).

rv2-energolabel

Рівень енергоефективності цієї моделі складає  86% – а це 86% збереженого тепла Вашого помешкання. Рівень шуму при роботі приладу до 36 ДБ в режимі провітрювання, при повсякденній роботі Reventa-Ventoxx Champion RV-2 Ви навряд будете звертати на нього увагу. Споживана потужність при роботі в режимі рекуперації складає 1,6-2,6 Вт/год, а в режимі провітрювання 4,6 Вт/год! Свіже повітря, що надходить з вулиці потрапляє до оселі через встановлений у прилад фільтр очистки, тобто Ви отримуєте чисте ( без пилу та комах), тепле повітря з мінімальними витратами електроенергії.

Конструкція встановленого в стіну Reventa-Ventoxx Champion RV-2 не утворює містків холоду і не дозволяє вуличному повітрю охолоджувати стіну зсередини (з боку монтажного отвору).

Найважливішою складовою рекуператора є якісний керамічний тепловий акумулятор німецького виробництва, який, на відміну від металевих або мідних теплообмінників, забезпечує максимальний ККД регенерації в своєму класі, до 86%, що підтверджено численними випробуваннями приладу в найрізноманітніших умовах. У комплексі всі ці показники дозволяють монтувати дану модель рекуператора в енергоефективні будинки, так само як і в існуючих будівлі. При цьому зберігається максимальний ефект від енергоефективності конструкції будівлі.

Ціна рекуператорів REVENTA-VENTOXX

Технічні характеристики ReVenta-Ventoxx Champion RV-2

Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA-VENTOXX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *