Рекуператор Reventa-Ventoxx Invisible RV-3-H

Ventoxx

Вентиляційний прилад Reventa-Ventoxx Invisible RV-3-H був розроблений спеціально для будівель, фасад яких небажано доповнювати зовнішніми вентиляційними кришками, що не пасують до загального інтер’єру. Принцип дії Invisible RV-3-H аналогічний моделі Comfort RV-3, однак він може встановлюватися без видимої зовнішньої кришки.
RV-3-H можна монтувати тільки в будівлях, які будуть утеплюватись зовні. Припливний і витяжний потоки повітря проходять через повітропровід, захований в утеплювачі товщиною не менше 100 мм і виводяться в віконний укіс, де вентиляційний канал закривається декоративною вентиляційною решіткою.
Конструктивно він складаєтеся з:

1. Повітропроводу ПВХ, довжиною 300 мм (діаметр 226 мм), виготовленого з набірних кілець. За потреби повітропровід може бути подовжений додаванням необхідної кількості додаткових кілець  до необхідної довжини, без необхідності відрізання.
2. Зовнішнього плаского повітропроводу довжиною 500 мм
3. Внутрішньої кришки діаметром 240 мм
4. Зовнішньої вентиляційної пластикової решітки.
5. Високоефективного керамічного теплообмінника в ізоляційному матеріалі.
6. Реверсивного вентилятора.
7. Фільтра класу G3

Просте виконання рекуператора забезпечує максимальну універсальність і зручність монтажу. Вентиляційна система рекуперації ReVentaVentoxx Invisible RV-3-H підключаються до контролера Twist.

rv3-energolabl

Рівень шуму при роботі приладу до 41 ДБ в режимі провітрювання, але при повсякденній роботі ReVentaVentoxx Invisible RV-3-H, в режимі рекуперації, Ви навряд будете звертати на нього увагу. Споживана потужність при роботі в режимі рекуперації складає 1,6-2,75 Вт/год, а в режимі провітрювання 4,78 Вт/год! Свіже повітря, що надходить з вулиці потрапляє до оселі через встановлений у прилад фільтр очистки, тобто Ви отримуєте чисте ( без пилу та комах), тепле повітря з мінімальними витратами електроенергії.

Одним з основних елементів рекуператора є тепловий акумулятор з порцелянової кераміки. Завдяки високій німецькій якості і значним розмірам, теплообмінник має велику теплоємність і площу теплообміну. Як результат – рівень енергоефективності цієї моделі складає до 91% – це один з приладів модельного ряду ReVenta-Ventoxx з найвищим ККД.

Ціна рекуператорів REVENTA-VENTOXX

Технічні характеристики ReVenta-Ventoxx Invisible RV-3-H

Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA-VENTOXX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *