Рекуператор Reventa-Ventoxx Comfort RV-3

Ventoxx

Рекуператор Reventa-Ventoxxb Comfort RV-3 це серія  приладів приливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла максимально простої конструкції, але,водночас, з відмінною функціональністю та  інтуїтивно зрозумілим принципом управління. Конструктивно він складаєтеся з:

1. Повітропроводу ПВХ, довжиною 300 мм (діаметр 226 мм), виготовленого з набірних кілець. За потреби повітропровід може бути подовжений додаванням необхідної кількості додаткових кілець  до необхідної довжини, без необхідності відрізання.
2. Внутрішньої кришки діаметром 240 мм
3. Зовнішньої металевої решітки, розміром 280 х 310мм.
4. Високоефективного керамічного теплообмінника в ізоляційному матеріалі.
5. Реверсивного вентилятора.
6. Фільтра класу G3

Просте виконання рекуператора забезпечує максимальну універсальність і зручність монтажу. Вентиляційна система рекуперації ReVenta-Ventoxx Comfort RV-3 підключаються до контролера Twist.

rv3-energolabl

Рівень шуму при роботі приладу до 41 ДБ в режимі провітрювання, але при повсякденній роботі ReVenta-Ventoxx Comfort RV-3, в режимі рекуперації, Ви навряд будете звертати на нього увагу. Споживана потужність при роботі в режимі рекуперації складає 1,6-2,75 Вт/год, а в режимі провітрювання 4,78 Вт/год! Свіже повітря, що надходить з вулиці потрапляє до оселі через встановлений у прилад фільтр очистки, тобто Ви отримуєте чисте ( без пилу та комах), тепле повітря з мінімальними витратами електроенергії.

Одним з основних елементів рекуператора є тепловий акумулятор з порцелянової кераміки. Завдяки високій німецькій якості і значним розмірам, теплообмінник має велику теплоємність і площу теплообміну. Як результат – рівень енергоефективності цієї моделі складає до 91% – це один з приладів модельного ряду ReVenta-Ventoxx з найвищим ККД.

Ціна рекуператорів REVENTA-VENTOXX

Технічні характеристики ReVenta-Ventoxx Comfort RV-3

Планування та монтаж вентиляційних систем REVENTA-VENTOXX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *