Що таке інфрачервоне випромінювання

З давніх часів люди добре знали благотворну силу тепла, або, кажучи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання – частини спектру випромінювання Сонця. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектру, але ми можемо відчувати тепло цього інфрачервоного випромінювання. Підрозділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі: ближня (0,75-1,5 мікрометрів), середня (1,5 – 5,6 мкм) і дальня (5,6-100 мкм).
Гершель_1
Інфрачервоні обігрівачі працюють в дальній області, абсолютно безпечній для організму людини. У інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина ІЧ-діапазону), яка має на організм людини унікальну корисну дію. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як “своє”. Найвідоміше природне джерело інфрачервоного випромінювання на нашій Землі – це Сонце, а найвідоміше на Русі штучне джерело довгохвильового інфрачервоного випромінювання – це руська піч, і кожна людина обов’язково випробовувала на собі їх благотворний вплив.
Випромінювання
Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині ІЧ-діапазону, можна отримати явище, зване “резонансним поглинанням”, при якому зовнішня енергія активно поглинатиметься організмом. В результаті цієї дії підвищується потенційна енергія клітки організму, з нього виводиться не зв’язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, зростає рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і естрогену, відбуваються інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів кліток організму і крові.

ЯКА КОРИСТЬ ДАЛЬНЬОГО ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ?

Продукція, заснована на використанні довгохвильового (дальнього) інфрачервоного випромінювання, може надавати два види позитивної дії на організм людини.

Перший вид пов’язаний із загальнозміцнюючою дією на тіло і підтримкою здоров’я людини, результатом якої є запобігання хворобам і передчасному старінню. Цей вигляд дії, що допомагає організму запобігти або впоратися з більшістю відомих нездужань, заснований на посиленні природної опірності організму хворобам, підвищенні імунітету. Таким чином, це одна з форм терапії, заснована на принципах підтримки здоров’я, і корінним чином відрізняється від хіміотерапії і хірургічного втручання. Тому вона підходить як для повсюдного широкомасштабного побутового використання (удома і на роботі), так і для різних оздоровчих центрів і лікувальних закладів у формі фізіотерапії.

Другий вид позитивного дальнього інфрачервоного випромінювання на організм людини полягає в прямому лікуванні загальних нездужань і хвороб. Ми стикаємося із загальними нездужаннями практично щодня в нашому житті. У цих випадках продукція, що використовує інфрачервоне випромінювання в його довгохвильовій частині, здатна давати пряму терапевтичну дію. В даний час є чисельні результати вживання продукції, в якій використовується довгохвильове інфрачервоне випромінювання в різних лікувальних установах Японії, США, Китаю, Канади, Європи, країнах СНД. На жаль, в Україні практично немає результатів аналогічних медичних досліджень, проте після появи відповідної продукції в Україні, ситуація різко зміниться.

Або тепло та комфорт_400Інфрачервоне випромінювання, проникаючи глибоко в тіло, прогрівають тканини, органи, м’язи, кістки і суглоби. Завдяки цьому прискорюється потік крові і інших рідин тіла. Зростаюча кров’яна циркуляція в м’язах збільшує метаболічний обмін (метаболізм – обмін речовин – сукупність хімічних реакцій, в результаті яких відбувається синтез або розпад речовин і вивільнення енергії; в процесі метаболізму організм сприймає з довкілля речовини (переважно харчові), які, зазнаючи глибокі зміни, перетворюються на речовини самого організму, складених компонентів тіла), який у свою чергу підсилює дію імунної системи організму, покращує живлення м’язів, різко підвищує постачання тканин киснем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *