Плівка Heat Plus Premium APN-610 Silver

Heat Plus Premium APN-610 Silver
APN-610 Silver

Характеристики

Найменування: Heat Plus Premium Silver
Артикул: APN-610/05/110 Silver
Ш(мм), Т(мм), Д(м) 500*0,5*100
Макс.  P, Вт/м.п. ±10% 110
Номінал. P, Вт/м.п. ±10% 10-60
Виробник: Сеггі Сенчурі (Seggi Century), П.Корея
Вартість: див. прайс
Тип плівки:  З покриттям, преміум, суцільна
Вид опалення Основний, додатковий
КПД, % 92
Робоча t, C 35-50
Вага, кг/рулон 30
Опис: Принцип дії опалювальної плівки Heat Plus Premium заснований на перетворенні електричної енергії в низькотемпературне теплове випромінювання (до 50С), яке генерується суцільний вуглецевої пастою. Карбонова паста, використовувана як джерело тепла при підключенні до мережі 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні. Опалювальна плівка Heat Plus Premium нагріває не повітря, а оточуючі предмети (підлога, стіни, меблі…), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні. Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлена опалювальна система Heat Plus Premium, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.
Застосування: Опалювальна плівка Heat Plus Premium APN-610 Silver має теплову потужність 110 Вт/м.пог. (220 Вт на м.кв.), тому може застосовуватись на всій вільній площі приміщення для досягнення рівномірної температури. Завдяки невисокій температурі нагріву, малій товщині і гнучкості опалювальну плівку  Heat Plus Premium 610 Silver можна використовувати з будь-якими видами підлогових і настінних покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, ковролін, вінілові покриття, гіпсокартон, OSB тощо).  Опалювальну плівку Heat Plus Premium APN-610 Silver, з застосуванням спеціального клею, можна клеїти на тверду, рівну, підготовлену основу, з подальшим вкладанням керамічної (гранітної) плитки. Таким чином це одна з унікальних плівок Heat Plus Premium, застосування якої дає змогу влаштувати “теплу підлогу” з збільшенням рівня “чистової стяжки” всього на 1 см.! Опалювальна плівка Heat Plus Premium зроблена з більш теплостійких і зносостійких матеріалів, саме тому її можна застосовувати в місцях з меншим тепловідводом, а також у місцях, де дуже інтенсивний рух людей.
Склад: Іонізуюче покриття, поліетилентерефталат (РЕТ), уретан (карбамат), мідний провідник, срібна паста, уретан (карбамат), нетканний матеріал, поліетилентерефталат (РЕТ), іонізуюче покриття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *