Плівка Heat Plus Sauna APH-510

Heat Plus APH-510 Sauna
APH-510 Sauna

Характеристики

Найменування:Heat Plus Premium Sauna
Артикул: APH-510 Sauna
Ш(мм), Т(мм), Д(м) 1000*0,5*100
Макс.  P, Вт/м.п. ±10% 450
Номінал. P, Вт/м.п. ±10% 50-150
Виробник: Сеггі Сенчурі (Seggi Century), П.Корея
Вартість: див. прайс
Тип плівки:  З покриттям, преміум, суцільна
Вид опалення Основний, сильний нагрів
КПД, % 92
Робоча t, C 70-80
Вага, кг/рулон 65
Опис: Принцип дії опалювальної плівки Heat Plus Sauna заснований на перетворенні електричної енергії в температурне теплове випромінювання (до 80С), яке генерується суцільною вуглецевою пастою. Карбонова паста, використовувана як джерело тепла при підключенні до мережі 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні. Опалювальна плівка Heat Plus Sauna нагріває не повітря, а оточуючі предмети (підлога, стіни, меблі…), які згодом віддають своє тепло повітрю. При роботі система не спалює кисень, не забруднює повітря і сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні. Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлена опалювальна система Heat Plus Sauna , завжди відчувають себе тепло і комфортно.
Застосування:Завдяки високій температурі нагріву, малій товщині і гнучкості опалювальну плівку Heat Plus Coated можна використовувати для опалення саун та парних. За допомогою опалювальної плівки Heat Plus Sauna Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі і округлі поверхні. Опалювальна плівка Heat Plus Sauna зроблена з більш теплостійких і зносостійких матеріалів і тому її можна застосовувати в місцях з високою вологою повітря для досягнення підвищених температур.
Склад: Поліетилентерефталат (РЕТ), неткане полотно, поліетилентерефталат (РЕТ), мідний провідник, срібна паста, вуглець (карбонові смуги), поліетилентерефталат (РЕТ), неткане полотно, поліетилентерефталат (РЕТ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *