Технологія нанесення керамічної фарби «ТЕЗОЛАТ» на бетонну підлогу.

Beton 

Logo_Tezolat2

Структуру «теплої підлоги» можна створити з допомогою рідкого керамічного теплоізоляційного покриття Тезолат, між джерелом тепла і підлоговою основою.

Роботи рекомендується здійснювати при середній середньодобовій температурі повітря не нижче +10 С, не більше 75% відносної вологості повітря. При цьому температура поверхні повинна бути вище +5ºС.
Tezolat-HeatPlus
Крок 1. Готуємо поверхню перед нанесенням матеріалу

Перш ніж приступити до нанесення матеріалу, видаліть з поверхні пухкі ділянки, необхідно розшити тріщини і видалити маслянисті включення. Бетонну підлогу очищають від цементного молочка, залишків бруду та пилу, висолів, бітумних плям та ін.

Ремонтувати, при необхідності, поверхню потрібно цементно-штукатурними стяжкою або спеціальною “наливною підлогою”.

Крок 2. Грунтуємо

На , знепилену, очищену, суху поверхню нанесіть грунтовку глибокого проникнення типу ТЕРМОЩИТ ГРУНТ Підлога або аналоги (для зовнішніх і внутрішніх робіт) з розрахунку 80-150 г/м2. Досить буде 1-2 шари, які наносять у взаємно перпендикулярному напрямку. Зачекайте, поки шар грунтовки повністю висохне.

Крок 3. Готуємо Тезолат до роботи

Відкрийте ємність з рідкою керамічною теплоізоляцією Тезолат. Ретельно її перемішати для отримання однорідної консистенції. Перемішувати можна вручну, або за допомогою міксера – насадки на електричній дрилі, що перемішує (на середніх обертах  – не вище 150-400 про./мін.).

Крок 4. Наносимо шар грунтовки.

Підготуйте розчин теплоізоляційного матеріалу Тезолат для нанесення першого шару грунтовки. Для цього в окремий ємності розбавите матеріал Тезолат чистою водою у співвідношенні: 200 мл води на 1 л матеріалу Тезолат. Розчин, який ви отримали, необхідно періодично перемішувати.

Нанесіть шар грунтовки з отриманого складу. При температурі +20ºС він висохне за чотири години. Якщо температура повітря нижче +15ºС, повного висихання матеріал досягне за 24 години.

Крок 5. Основні шари теплоізоляції

Для нанесення основних шарів Тезолат при необхідності розбавити чистою водою: 40-50 мл води на 1 л матеріалу. Не забувайте, що розчин повинен бути однорідним, тому ретельно перемішайте його вручну або міксером.

Основні шари Тезолату наносити згідно з технологією міжшарової сушки, залежно від температурних умов. Якщо температура повітря від +20 º с і вище, а відносна вологість не більше 75%, то період висихання одного шару 0,3-0,5 мм складе близько 24 годин. При зниженні температури і (або) підвищення відносної вологості повітря період міжшарової сушки потрібно у 2-3 рази збільшити.

Бажано, щоб товщина нанесеного за один раз шару не перевищувала 0,5 мм.

Підсумкова товщина покриття і потрібний для робіт обсяг матеріалу можна визначити методом теплотехнічного розрахунку.

Не забувайте під час роботи періодично перемішувати матеріал для збереження однорідної консистенції.

Крок 6. Завершуємо «теплу підлогу»

Після повного висихання теплоізоляційного матеріалу змонтуйте джерело тепла (наприклад електричну або водяну “теплу підлогу”). Далі можна облицювати поверхню керамічної плиткою, або будь-яким іншим покриттям для підлоги (ламінат, лінолеум, ковролін).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *