Технологія нанесення керамічної фарби «ТЕЗОЛАТ» на дерев’яні поверхні та елементи.

 Рідка керамічна теплоізоляція Тезолат досить легка в застосуванні. Вам потрібно просто дотримуватися деяких вимог, щодо технології нанесення. Увагу слід звернути на температурний режим та рівень вологості атмосфери. Саме від цього буде залежати час висихання шарів покриття.

Logo_Tezolat2

Рекомендована температура дерев’яної поверхні для нанесення рідкої керамічної теплоізоляції повинна бути не нижче +7ºС; відносна вологість повітря – не вище 75%; середньодобова температура 

Процес підготовки дерев’яної поверхні до нанесення теплоізоляційного покриття передбачає її очищення від залишків старої фарби. Поверхню також потрібно знежирити, відшліфувати і видалити пил. Обробіть деревину антисептичними розчинами на основі води або акриловою грунтовкою для дерев’яних поверхонь. Грунт наноситься в 1-2 шари у взаємно перпендикулярному напрямку з розрахунку 80-120 г/м2 поверхні. Зачекайте, поки шар грунтовки повністю висохне.повітря – не нижче +10 С.

Для підготовки розчину матеріалу Тезолат відкрийте ємність і перемішайте до отримання однорідності. При необхідності, для отримання бажаного кольору покриття, в матеріал можна додати барвник для водно-дисперсійних фарб. (Додавання сторонніх домішок знижує теплоізоляційний ефект, тому ми рекомендуємо або додавати барвник у останній шар покриття у пропорції до 10% по об’єму, або, для отримання насичених кольорів, фарбувати вже повністю висохле покриття Тезолат акриловою фарбою необхідного кольору.) Перемішуйте вручну або за допомогою міксера (розмішуючої насадки на дриль) на середніх обертах – 150-400 обертів за хвилину. Для першого шару грунтовки в якості розчинника використовуйте воду: 100 мл на 1 літр матеріалу. Отриману масу потрібно весь час перемішувати. Цей шар повинен сохнути не менше 12-ти годин, за умови, що температура повітря +20ºС. Похолодання до +15ºС тягне за собою збільшення періоду висихання. У цьому випадку буде потрібно мінімум 24 години.

Далі підготуйте Тезолат для нанесення основних шарів. Необхідно ретельно перемішати фарбу. Не дозволяйте розчину згуститися – перемішувати його час від часу.

У відповідності з технологією міжшарової сушки, один шар теплоізоляції товщиною до 0,5 мм в нормальних умовах температури та вологості (+20 º с і вище, 75%) повинен просохнути протягом доби. Якщо температура знижується, а вологість підвищується, то час сушіння необхідно збільшити вдвічі або навіть втричі.

Зверніть увагу: шар Тезолата не повинен бути занадто товстим – не більше 0,5 мм за одне нанесення.

Використовуйте метод теплотехнічного розрахунку для визначення необхідного обсягу матеріалу і його підсумкової товщини.

Після повного висихання покриття можна декорувати (фарбувати, покривати декор. штукатурами, клеїти шпалери і ін.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *