Біокерамічне випромінювання

Інфрачервоне випромінювання або інфрачервоні хвилі – це частина енергії, яку випромінює будь-який об’єкт, чия температура перевищує -273 градуса Цельсія, тобто будь-який об’єкт на Землі. Людина не може бачити це випромінювання, але завжди сприймає його як звичайне тепло. Тому інфрачервоне випромінювання називають ще тепловим випромінюванням або тепловими хвилями.

Найбільш відомі природні джерела теплових хвиль – це Сонце, найпотужніше джерело, і сама Людина.

Найпоширеніші штучні джерела теплових хвиль – всілякі електричні і керамічні нагрівачі, електроплити, духовки, батареї опалювання, печі і тому подібне.

Найважливіші характеристики теплових хвиль з точки зору фізіологічної дії на людину – це довжина хвилі (частота) або діапазон довжин хвиль і інтенсивність випромінювання. Довжина хвилі будь-якого випромінювання вимірюється в мікрометрах (1 мікрометр або мікрон – це одна мільйонна частина метра). Інтенсивність випромінювання вимірюється як щільність потоку енергії у ватах (Вт) з розрахунку на 1 кв. м площі поверхні, випромінюючої, або на яку падає потік енергії. Якщо видима область займає область від 0,4 до 0,76 мкм, то інфрачервона область займає область довжин хвиль від 0,76 до 100 мкм. Тобто вона більш ніж в 100 разів ширше за область видимого світла. Треба сказати, що 80% енергії випромінювання Сонця складається з ІЧ-променів. Із-за свого широкого діапазону ІЧ область ділиться на три частини – ближня ГИК область (0,76 – 1,5мкм), середня ГИК область (1,5 – 4 мкм) і область довгохвильового інфрачервоного випромінювання (приблизно 4 – 100 мкм).

Всі теплові хвилі на відміну від ультрафіолетових і рентгенівських абсолютно нешкідливі для людини, якщо лише інтенсивність інфрачервоного випромінювання не надто висока. Сядьте впритул до вогнища, і ви відчуєте опік, відсуньтеся подалі, і те ж вогнище приємно зігріватиме вас.

Кожен діапазон теплових хвиль володіє своїми проникаючими здібностями через атмосферу (повітря) і через шкірні покриви людини. Хвилі далекого ІЧ діапазону проходять через повітря, практично не нагріваючи його. А також можуть глибоко проникати безпосередньо в тіло людини. А тепло з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм проникає не лише під шкіру людини, але також і на клітинний рівень, запускаючи там ферментативну реакцію. Це теплове інфрачервоне випромінювання приблизно відповідає тепловому випромінюванню людського тіла, тому наш організм сприймає його як “своє”. Саме цими хвилями майбутні матері опромінюють плід від його зачаття до народження.

Сучасні дослідження в області біотехнології показали, що саме ці довгі теплові ІЧ хвилі мають виняткове значення в розвитку всіх форм життя на Землі. З цієї причини їх називають також біогенетичними променями або променями життя. Морські черепахи відкладають свої яйця на піщаних пляжах і заривають їх в пісок. Під впливом довгохвильового теплового випромінювання, що входить до складу сонячних променів (а саме лише воно доходить до яєць), через деякий час з’являються маленькі черепашки. Кури і безліч інших птиць висиджують свої яйця, використовуючи тепло свого тіла в процесі висиджування аж до народження потомства. Фактично вони використовують довгохвильове інфрачервоне випромінювання свого тіла для дозрівання яйця, таким чином, даючи життя потомству. У цьому простому процесі репродукції яйця морських черепах, курей і інших птиць розвиваються багато в чому завдяки дії довгохвильового ІЧ-випромінювання. Ця дія заставляє білок і жовток формуватися в кістки, кров’яні тільця, нервову систему і так далі. Саме тому ефект довгохвильового інфрачервоного випромінювання такий величезний для існування життя на Землі.

Наше тіло, як було сказане вище, саме випромінює довгі ІЧ-хвилі, але воно само має потребу також і в постійному підживленні довгохвильовим теплом. Якщо це випромінювання починає зменшуватися чи немає постійного підживлення ним тіла людини, то організм піддається атакам різних захворювань, людина швидко старіє на тлі загального погіршення самопочуття.

Оскільки постійне поглинання довгохвильового тепла сприяє приливу сил і здоров’ю нашого тіла, людина інтуїтивно шукає його джерела, в першу чергу, у матінки природи і знаходить шляхом прийняття сонячних ванн, сидячи біля багаття, лежачи на старовинній руській печі і так далі.

А якщо немає можливості або часу робити це? Тоді на допомогу людині приходять створені їм же для повсякденного використання на роботі і удома пристрої, які використовують довгохвильове інфрачервоне випромінювання.

Ці інфрачервоні обігрівачі виготовлені на основі спеціальної біокераміки, що представляє сплав з 26 різних видів природних керамічних матеріалів і мінеральних оксидів. Випромінювання біокераміки сконцентроване в області довжин хвиль 7 – 14 мкм, тому ми надалі називатимемо його БІОКЕРАМІЧНИМ ТЕПЛОМ. Сьогодні у всьому світі існує більше 10 різних по своєму призначенню видів побутової продукції, заснованої на використанні біокерамічного тепла. До них відносяться інфрачервоні сауни, у тому числі малогабаритні і такі, що складаються, килимки, лампи, одяг і тому подібне.

Як Ви думаєте, що може бути безпечніше за цю продукцію, якщо на ринок США в 1981 році інфрачервоні біокерамічні випромінювачі прийшли як патентований засіб для зігрівання новонароджених, у тому числі недоношених і ослаблених дітей?

Інфрачервоне опалення, основане на використанні біокерамічного тепла, може надавати два види позитивної дії на організм людини. Перший вид пов’язаний із загальнозміцнюючою дією на тіло і підтримку здоров’я людини, результатом якої є запобігання хворобам і передчасному старінню. Цей вигляд дії, що допомагає організму запобігти або впоратися з більшістю відомих нездужань, заснований на посиленні природної опірності організму хворобам, підвищенні імунітету.

Таким чином, це одна з форм терапії, заснована на принципах підтримки здоров’я, і корінним чином відрізняється від хіміотерапії і хірургічного втручання. Тому вона личить як для повсюдного широкомасштабного побутового використання (удома і на роботі), так і для різних оздоровчих центрів і лікувальних закладів у формі фізіотерапії.

Другий вигляд позитивної дії біокерамічного тепла на організм людини полягає в прямому лікуванні загальних нездужань і хвороб. Ми стикаємося із загальними нездужаннями практично щодня в нашому житті. У цих випадках продукція, що використовує біокерамічне тепло, здатна надавати пряму терапевтичну дію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *