Чому Heat Plus? Не порушує клімат у приміщенні!

Не сушить повітря, не спалює кисень.

Опалення HEAT PLUS нагріває не повітря, а оточуючи предмети, які згодом віддають своє тепло атмосфері. Тому при роботі система не спалює кисень і не забруднює повітря в приміщенні. Крім того, направлена дія інфрачервоних променів дозволяє відчувати себе комфортно, навіть якщо приміщення ще не прогрілося, так як вони проникають в організм людини на 2-4 мм.

Ті, кому доводилося користуватися теплими підлогами, не з чуток знають про те, що крім низки переваг такі системи мають і певні недоліки. В першу чергу, це пересушування повітря і спалювання кисню, які незмінно супроводжують процес опалення приміщень при використанні теплих підлог на основі кабельних матів. Тому нерідкі випадки, коли, встановивши такі системи в спальні і залишивши їх увімкненими на ніч, люди вранці прокидаються з сильним головним болем і нудотою. Причина цьому – брак кисню, що призводить до отруєння організму вуглекислим газом.

Крім цього, ні для кого не секрет, що для забезпечення нормального самопочуття повітря, яким дихає людина, повинно бути не тільки чистим, але і досить вологим. Поспостерігайте за кімнатними рослинами, які знаходяться в приміщенні, де встановлені звичайні теплі підлоги. Вже через тиждень активної експлуатації такої системи квіти починають жовтіти, втрачати листя і, зрештою, гинути. Звичайно, на здоров’я людини робота таких систем відбивається не настільки катастрофічно, однак дуже багато хто скаржиться на те, що використання теплих підлог призводить до пересушуванні не тільки повітря, але і шкіри, яка починає запалюватися і лущитися.

Щоб уникнути подібних проблем, варто віддати перевагу опаленню на основі інфрачервоної плівки HEAT PLUS, яка, на відміну від аналогів, прогріває не повітря, а віддає своє тепло предметам, які знаходяться в приміщенні. У свою чергу, меблі і стіни, поверхня яких в результаті використання системи HEAT PLUS збільшує температуру, нагрівають повітря, яке завжди залишається чистим і досить вологим. Принцип дії “теплих підлог” HEAT PLUS заснований на використанні довгохвильових інфрачервоних променів, які не тільки впливають на навколишні предмети, але й на тіло людини.

Таким чином, люди, які знаходяться в приміщенні, де встановлені системи опалення HEAT PLUS, завжди відчувають себе тепло і комфортно, навіть якщо температура навколишнього повітря залишається досить низькою.

Logo HeatPlus_150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *