Переваги інфрачервоної теплої підлоги “HEAT PLUS” в порівнянні з альтернативними системами обігріву приміщень.

Інфрачервона тепла підлога “Heat Plus” має ряд ключових переваг перед найбільш поширеними системами підлогового обігріву – водними і кабельними.

1. Вигідність експлуатації.

Під 1 м.кв. підлогового покриття розташований 1 м.кв суцільного карбонового покриття, номінальна споживана потужність на 1 м.кв. складає 0,02-0,06 кВт/годину, що в 3-5 менше, ніж у кабельних систем. У кабельних системах під 1 м.кв. підлогового покриття укладені максимум 10 метрів кабелю на відстані 10-15 см один від одного. Тому, прогрівання усієї площі підлоги обігрівачем Heat Plus відбувається швидше і, як наслідок, терморегулятор швидше відключає електроспоживання усієї системи.

2. Універсальність.

Інфрачервону теплу підлогу можна застосовувати для нагріву під усі види покриттів : кахельну і керамогранітну плитку, паркет (!), підлогову дошку (!) ламінат, ковролін, лінолеум.

3. Простота монтажу.

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги простий, займає мало часу і доступний навіть не фахівцеві. В більшості випадків монтаж сухий, тобто не потрібно заливати обігрівач в бетонну стяжку.

4. Максимальний ККД.

-Карбон, який використовується як джерело тепла при підключенні до 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні.

-Немає необхідності прогрівати бетонну стяжку (через її відсутність). Інфрачервона тепла підлога гріє відразу підлогове покриття (при нагріванні ламінату, лінолеуму, килимових покриттів), або 1-1,5 см шар плиткового клею (при нагріванні керамогранітної або керамічної плитки).

Heat Plus

5. Вплив на здоров’я.

Інфрачервона тепла підлога чинить сприятливий вплив на здоров’я. Існує більше 30 захворювань, які медицина сьогодні виліковує за допомогою довгохвильового інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання інфрачервоного теплої підлоги на 90% складається з променів довгохвильового інфрачервоного спектру.

6. Гнучкість.

За допомогою інфрачервоної теплої підлоги ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі, округлі і рельєфні поверхні.

7. Мобільність.

При бажанні ви можете мати мобільний комплект інфрачервоної теплої підлоги для обігріву свого спального місця, крісла, дзеркала, килима, картини, парника, теплиці, місця вашого домашнього улюбленця, а також як засіб аварійного обігріву.

8. Надійність і стійкість до механічних пошкоджень.

При механічному пошкодженні виходить з ладу лише пошкоджене місце обігрівача, але, тим не менш, продовжує працювати. При цьому вся система продовжує працювати в звичайному режимі. Плівка не схильна до корозії і руйнування дуже тривалий час (термін розкладання полімеру багаторазово перевищує термін життя більшості будов).

Heat Plus

КРАЩА ОПАЛЮВАЛЬНА СИСТЕМА В СВІТІ!!!

Heat Plus – найкраща в світі інфрачервона система опалення. Ви напевно вже багато чули або читали про економічність і, вигідну відміну інфрачервоних плівок від інших систем опалення (кабельних, конвекторних, водяних і т. д.)

На сайтах, де продають інфрачервону плівку, багато докладної інформації, тому повторюватися не будемо. Зараз ми Вам пояснимо, чому опалювальна система Heat Plus вигідно відрізняється від подібних аналогів, а так само, чому опалювальна система Heat Plus є кращою в світі серед інфрачервоних плівок.

Heat Plus Premium

ОТЖЕ:

1. Насамперед, опалювальна система Heat Plus є флагманом на світовому ринку. Вона увібрала в себе все найкраще, що було представлено на ринку теплих (інфрачервоних) підлоги за останні 10 років. У цій опалювальній системі дійсно застосовані самі передові нано технології.

2. Якщо порівняти звичайну смугасту інфрачервону плівку і опалювальну систему Heat Plus Premium, то друга як мінімум в 2 рази перевершує по економічності. Вже останні два роки опалювальну систему Heat Plus масово впроваджують в якості основного опалення цілих котеджних селищ в Росії, Україні, Казахстані. При цьому на обігрів будинку площею 100 м2 при використанні опалювальної системи Heat Plus власники витрачають близько 200-500 грн. в місяць, в залежності від утеплення будинку.

3. Площа обігріву смугастої плівки в 2 рази менше ніж у опалювальної системи Heat Plus, так як у смугастій плівці карбонове покриття займає всього лише 70% площі плівки, а в Heat Plus 98%. Відповідно 1м.кв. опалювальної системи Heat Plus буде майже в два рази ефективніше прогрівати приміщення чим 1м.кв. смугастої інфрачервоної плівки .

4. В опалювальній системі використовується унікальна технологія нанесення карбонової пасти на несучу основу, яка не має аналогів у всьому світі. Ця технологія дає перевагу перед іншими плівками в рази. Жодна інфрачервона плівка, будь то суцільна або смугаста, не має таких показників переведення електроенергії в тепло, як опалювальна система Heat Plus. Навіть японці – Гуру в сфері високих технологій ще не винайшли подібної системи, хоча використовують її (і лише її) в своїх будинках ось уже кілька років. Завод “Seggi Senturi” є єдиним корейським експортером інфрачервоної опалювальної системи heat plus в Японію.
<spanstyle=”font-size: medium;”>5. Чимало важливий той факт, що завод “Seggi Senturi” – єдиний в Кореї дає на свою опалювальну систему гарантію 50 років!!! Зазвичай аналогічні заводи Кореї дають гарантію 3 роки на свою продукцію.

6. Опалювальна система Heat Plus абсолютно пожежобезпечна. Вона просто не горить.

7. Опалювальна система Heat Plus неймовірно стійка до механічних пошкоджень. Її можна гнути, топтати, забивати в неї цвяхи, вирізати в ній отвори, і після цього вона не зламається, не розшарується, не трісне і буде також прекрасно функціонувати. Підтвердженням цих слів є той факт, що у рамках міської програми міста Хабаровська, інфрачервону опалювальну систему Heat Plus встановлюють на вулицях під бруківку, для запобігання утворення обледеніння на похилих ділянках тротуарів!!!

SpojEn

І наостанок, багатьох цікавить, скільки ж споживає інфрачервона плівка в процесі своєї експлуатації. Відповідь: в середньому 20-60 Вт/год на 1м2 площі поверхні, що обігрівається, при 30С. Але при цьому ніхто не замислюється, скільки ви отримаєте теплової енергії при даній витраті електроенергії? А відповідь на це питання не менш цікава: опалювальна система Heat Plus Premium виробляє в 3 рази більше теплової енергії, ніж смугаста інфрачервона плівка, в 2 рази більше ніж її суцільні аналоги, в 3 рази більше, ніж електричний котел. Таку перевагу їй дає рівномірно нанесений шар карбонової пасти на основу. Технологія нанесення належить заводу “Seggi Senturi” і не має аналогів у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *