Про здоров’я та інфрачервоний обігрів

 

Інфрачервоний обігрів

Що кажуть лікарі?

“Інфрачервоний спектр випромінювання є найбільш фізіологічним для людини, оскільки він входить до складу сонячної енергії. Спочатку інфрачервона технологія використовувалася для виходжування недоношених дітей в кюветах. Також інфрачервоний світло використовується в медицині для стимуляції імунної системи. Він допомагає виробляти в організмі лейкоцити і інтерферон, які включають захисний механізм, і це забезпечує профілактику ГРВІ”, – говорить Олена Сидоренко, кандидат медичних наук, лікар-інфекціоніст, імунолог-алерголог, член Європейської Академії імунології та алергології.

При інфрачервоному обігріві нагрівається не повітря, а об’єкт, і при його впливі на організм відбувається розширення судин. Це покращує кровообіг, зменшує болт в суглобах і активізує роботу серцевого м’яза. Крім того, вважається, що даний спектр випромінювання сприяє зниженню холестерину, і це теж захищає серце від хвороб.

Барчина Юрій Михайлович, лікар-ортопед-травматолог, К. М. Н., завідувач відділення ортопедії та реабілітації: “Основною перевагою опалювальної плівки “Heat Plus” для нас як для лікарів є той позитивний вплив, який чинять інфрачервоні промені на організм людини , а це швидкий локальний обігрів окремих частин тіла, глибиною до 2 см, поліпшення кровообігу в шкірних покривах і підшкірній клітковині, активізація захисних сил організму і підвищення імунітету. Але потрібно бути уважним – тільки оригінальна опалювальна плівка “Heat Plus” має такі якості.

“Користь ІНФРАЧЕРВОНОГО обігріву полягає в його природності, адже він працює за принципом сонця, тому вибирати ІК теплу підлогу потрібно особливо ретельно, – стверджує Світлана Ониско, педіатр національної спеціалізованої дитячої лікарні “ОХМАТДЕТ”. – Як з відповідальністю ви вибираєте воду та їжу, адже від якості їх властивостей залежить ваше здоров’я, з відповідальністю потрібно підійти до вибору теплої підлоги”. Опалювальні системи “Heat Plus” – безпечні. Вони обігріють вас, зміцнять імунну систему, особливо це важливо, коли в будинку є маленькі діти. “Heat Plus” сучасний тренд,  корисний і того ж економічний.

Інфрачервоне опалення може захистити організм, але тільки в тому випадку, якщо воно сертифіковане і оригінальне. Тоді ми впевнені, що воно не зашкодить вашому здоров’ю, на відміну від підробки, яка може нанести шкоду. Особливо це відчутно в холодну пору року, коли йде стик зима-осінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *