Тепла підлога. Розвінчання міфів

itp3Оцінюючи результати, можна з упевненістю сказати,що однією з найцікавіших технологічних новинокна будівельному ринку стала надтонка плівкова інфрачервона тепла підлога.

Раніше були присутні два види теплої підлоги – водний і електричний (кабельний). Властивості обох і умови монтажу поступово формували в свідомості споживачів стійку думку про те, що тепла підлога це і складно, і довго. Але з появою надтонкої плівкової інфрачервоної теплої підлоги все, що заважало Вам обзавестися теплою підлогою, перетворилося на міфи. Надтонка інфрачервона тепла підлога – це нагрівальна плівка з паралельними смугами карбонового напівпровідника, які з’єднані через срібні контакти з мідними шинами. Єдиним нагрівальним елементом є полімеризовані молекули вуглецю, які забезпечують унікальні властивості всій системі.

Міф 1. Треба робити бетонну стяжку для того, що б встановити теплу підлогу.

Тепер цього робити не треба! Надтонка тепла підлога встановлюється під будь-яке фінішне покриття (паркетну дошку, ламінат, лінолеум, ковролін) і не вимагає влаштування стяжки. Для монтажу під керамічну плитку, натуральний камінь рекомендовано залити мінімальний рівень (0,5 см) наливної самовирівнювальної суміши.

Міф 2. Тепла підлога – це дорого.

Квадратний метр інфрачервоної теплої підлоги коштує до 30 євро за квадратний метр. Заощадити можна на вартості робіт і матеріалу, на влаштуванні стяжки і вирівнюванні підлоги на площі, що залишилася, в квартирі (цього робити не потрібно із-за товщини плівки – всього 0,4 мм).

Міф 3. Тепла підлога – це довго.

У випадку з термоматами і водяними підлогами вам необхідне влаштування стяжки, її висихання триває приблизно місяць. Надтонка плівкова підлога під легкі покриття (ламінат, ковролін, тощо) встановлюється за декілька годин (якщо Ви самі, або фахівці, роблять це вперше, додайте до цього час на вивчення детальної інструкції з монтажу). Найважливіше, що Ви відразу можете включати теплу підлогу.

Міф 4. Теплі підлоги споживають багато електроенергії.

Інфрачервона плівкова підлога споживає менше енергії завдяки інфрачервоному обігріву, який “адресно” прогріває тіло людини і предмети в приміщенні. Повітря при цьому прогрівається в результаті вторинної тепловіддачі з поверхні нагрітих предметів. Таким чином, сприймана людиною температура виявляється на 4 градуси вище, ніж при конвекційному обігріві, що дає 15-20% економії енергоспоживання. Плівкова тепла підлога, укладена без стяжки, прогріває поверхню підлоги за хвилини. Використання програмованого терморегулятора дозволяє включати теплу підлогу на кілька годин в день, загальна витрата на опалювання при цьому буде мінімальною.

Міф 5. Теплі підлоги утворюють шкідливе для здоров’я електромагнітне випромінювання.

У інфрачервоних теплих підлогах повністю відсутнє шкідливе електромагнітне випромінювання. Завдяки спеціально закладеному спектру випромінювання (90,4% випромінювання з довжиною хвилі 5-20мкм), інфрачервона тепла підлога виробляє так зване “живе” тепло! Інфрачервоний обігрів аналогічного спектру використовується в інфрачервоних саунах і в інкубаторах для недоношених дітей, замінюючих тепло материнського тіла. Тому використання плівкової теплої підлоги рекомендоване для квартир, котеджів (особливо – дерев’яних), а так само скрізь, де потрібне здорове і безпечне тепло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *