Вплив інфрачервоного випромінювання на організм людини

 Коли почалася техногенна ера, людство все більше і більше початок стикатися з різними видами випромінювань. І відповідно все більше людей почали дізнаватися про різні види випромінювань: радіоактивне, ультрафіолетове, інфрачервоне, рентгенівське, магнітне та електромагнітне випромінювання в цілому. Стали загальнодоступні відомості про використання випромінювань в промисловості. На жаль, вирішальним фактором в утворенні репутації різних випромінювань зіграв їх вплив на здоров’я. Причому, як правило, інформаційний бум виникав лише після чергової технологічної катастрофи (Чорнобиль). У зв’язку з цим у багатьох людей склалася стійка думка про шкоду всякого роду випромінювань. Звичайно, у багатьох випадках ці люди мають рацію, радіоактивне випромінювання, наприклад, дійсно небезпечно для нашого організму, і його слід всіляко уникати. Але, це твердження не може бути справедливо для всіх видів випромінювань. Адже ніхто ніколи не чув, щоб магніт був шкідливий для людини. Але, ми поговоримо про ймовірний шкоду і користь інфрачервоного випромінювання.

Науці невідомі які-нибудь негативні впливи інфрачервоного випромінювання на організм людини. Інфрачервоне випромінювання або теплове випромінювання – це вид поширення тепла. Це те ж саме тепло, яке Ви відчуваєте від гарячої печі, сонця або від батареї центрального опалення. Воно не має нічого спільного ні з ультрафіолетовим випромінюванням, ні з рентгенівським. Абсолютно безпечно для людини. Більше того, зараз інфрачервоне випромінювання знайшло дуже широке поширення в медицині (хірургія, стоматологія, інфрачервоні лазні), що говорить не тільки про його нешкідливість, але і про корисну дію на організм.

Dr. Aaron M. Flickstein так починає свою статтю “Infrared Thermal System” (інфрачервона опалювальна система) з вступу “SAFETY OF INFRARED RADIANT ENERGY” (Безпека інфрачервоної енергії):

Що насправді інфрачервоне випромінювання? Вам не про що хвилюватися – це не має нічого спільного з жорстким ультрафіолетовим випромінюванням, яке обпалює і шкодить шкірі, або ж з радіоактивним випромінюванням.

Інфрачервоне випромінювання це просто форма енергії, яка нагріває об’єкти безпосередньо без нагрівання повітря між джерелом випромінювання і об’єктом.

Під час приготування їжі за допомогою ІЧ променів продукти стерилізуються, знищуються шкідливі мікроорганізми і дріжджі, зберігаючи при цьому всі мінерали і вітаміни. Інфрачервоні печі не мають нічого спільного з мікрохвильовими печами. Вони не руйнують продукти, а, навпаки, зберігають всі їх природні якості.

Як ми вже говорили, існує поняття далекого, або довгохвильового інфрачервоного випромінювання. Як воно впливає на тіло людини? Цей вплив поділяють на дві складових. Перший вид пов’язаний із загальнозміцнюючою дією на тіло і підтриманням здоров’я людини, результатом якго є запобігання хвороб і передчасного старіння. Цей вид впливу, що допомагає організму запобігти або впоратися з більшістю відомих нездужань, заснований на посиленні природної опірності організму хворобам, підвищення імунітету. Таким чином, це одна з форм терапії, заснована на принципах підтримки здоров’я, і докорінно відрізняється від хіміотерапії і хірургічного втручання. Тому вона підходить як для повсюдного широкомасштабного побутового використання (вдома і на роботі), так і для різних оздоровчих центрів і лікувальних закладів у формі фізіотерапії.

Інший вид позитивного довгохвильового інфрачервоного випромінювання на організм людини полягає в прямому лікуванні загальних нездужань і хвороб. Ми стикаємося із загальними вадами практично кожен день у нашому житті. В цих випадках продукція, що використовує інфрачервоне випромінювання в його довгохвильовій частині, здатна надавати пряму терапевтичну дію. В даний час є численні результати застосування продукції, яка використовує довгохвильове інфрачервоне випромінювання, в різних лікувальних закладах Японії, США, Китаї, Канаді, Європі, країнах СНД. На жаль, в Україні на сьогоднішній день практично немає результатів аналогічних медичних застосувань, проте після появи відповідної продукції у нас, ситуація різко зміниться.

4 Replies to “Вплив інфрачервоного випромінювання на організм людини”

  1. Ophelia Zolly Flinn

    Very good post! We will be linking to this particularly great post on our website. Ophelia Zolly Flinn

  2. Marcella Patrick Sawyor

    I every time emailed this webpage post page to all my friends, as if like to read it afterward my contacts will too.| Marcella Patrick Sawyor

  3. 샌즈카지노

    Since the admin of this web site is working, no question very shortly it will be well-known, due to its quality contents. Beryl Langston Carder

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *