Ідеальне опалення для всіх типів будівель

Приватні будинки, квартири, дачі
Киев[11]
Інфрачервоні обігрівачі прекрасно підходять як для нових будівель, так і для реконструкції старих. Вибравши систему опалювання інфрачервоними обігрівачами, Ви заощадите вже на стадії проектування: Вам не потрібне окреме приміщення під котельну, складу або ємкості під паливо, не потрібно дихати згорілим вугіллям або дизельним паливом, не потрібно постійно чистити димарі! У Вашому будинку повністю відсутні труби, що стирчать із стін, радіатори традиційного опалювання, Ви не отруїтеся антифризом або тосолом, якими заправляються ці системи. І найголовніше – інфрачервоні обігрівачі приберуть вогкість з приміщення, нагріваючи і підтримуючи комфортну температуру в кожному окремо взятому приміщенні будинку.

Офіси і громадські приміщення
Церква Буськ[14]
У офісах приємно працювати, коли не “висить” паперовий пил, що піднімається нагрітим батареями повітрям. Системи управління температурним режимом роботи інфрачервоних обігрівачів роблять можливим індивідуальний вибір температури для кожного приміщення офісу.

Школи і дитячі сади
2014-04-18 11.43.37
Для приміщень, призначених для дітей, найоптимальніша система опалювання – це система на основі інфрачервоних обігрівачів, оскільки вона зручна і пожаробезопасна, не викликає конвекційних протягів, витання в повітрі пилу, створює ефект “теплої підлоги”, а значить захищає дітей від охолоджування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *