Інфрачервоне довгохвильове випромінювання. Медичний аспект

Здоровье1Публікації зі всього світа стосуються лікувальної дії теплового інфрачервоного випромінювання. За останніх 25 років особливо серйозні дослідницькі роботи проводилися японськими і китайськими ученими та лікарями по питаннях застосування інфрачервоного випромінювання, в процесі чого були напрацьовані значні практичні результати.

 

Висновки лікарів

1. Інфрачервоне випромінювання збільшує еластичність тканин.

Цей ефект украй важливий при лікуванні пошкоджених сухожиль, в’язок або м’язів. Для зниження ризику отримати травму спортсменам рекомендується глибоке розігрівання перед тренуванням або спортивними змаганнями. Тим самим досягається інтенсивна і краща еластичність.

2. Інфрачервоне тепло знижує жорсткість суглобів.

При нагріві на 45 градусів рухливість пальців збільшується на 20 %. Так само реагують на нагрів інші суглобові з’єднання і зв’язуючі тканини.

3. Інфрачервоне тепло зменшує розтягування м’язів.

Розтягування м’язів усувається або запобігає при обробці інфрачервоним випромінюванням; поліпшення настає швидко і неминуче, якщо причина криється у зв’язках або нервах.

4. Інфрачервоне тепло зменшує болі.

Болі стихають за рахунок зменшення розтягування м’язів. Ішиасні болю виникають в результаті розтягувань м’язів; цей негативний феномен усувається при нагріві м’язів. Інфрачервоне тепло зменшує болі як в корінні нервів, так і в сусідніх тканинах. У дослідженнях, які присвячені лікуванню зубів, цей феномен і його дія розглядаються як засіб наркозу. Інфрачервоне тепло може привести до зменшення вироблення ендорфінів і навіть вплинути на “спинні ворота”, названі так Нельзаком і Валом. У обох випадках відбувається зменшення болю.

5. Інфрачервоне тепло стимулює циркуляцію крові.

Організм реагує на нагрів активізацією циркуляції крові. Нагрів певних частин тіла викликає рефлекси в інших областях організму і діє судинорозширювально.

6. Інфрачервоне тепло допомагає лікуванню при хворобах і запальних процесах.

Вживання теплового інфрачервоного випромінювання для прискорення лікування прийняло за останні роки величезний масштаб. Основними моментами є відновлення легких пошкоджень тканини, прискорення процесу лікування при хронічних захворюваннях, а саме величезного спектру захворювань, наприклад, запалення тазостегнового суглоба, болів при менструації, нейродерміту, інфекційної екземи, пост операційних інфекцій, паралічу, діареї, запаленні легенів або жовчного міхура, неврастенії, запалення тазу і обмороження. Тепло інфрачервоного випромінювання застосовується більш ніж в 40 китайських клініках в цілях лікування і усунення болів.

7. З недавнього часу тепло інфрачервоного випромінювання застосовується для лікування раку.

Цей метод є повністю новим і знаходиться ще на експериментальній стадії. Американські учені вважають, що цей спосіб за умови правильного вживання є багатообіцяючим засобом для прискорення процесу лікування раку і зниження болів.

Тим часом в США куплено більше 10000 медичних інфрачервоних теплових систем. Також слід згадати, що лікування за допомогою теплового інфрачервоного випромінювання займає важливе місце в терапії і лікуванні. Японська медицина, як, наприклад, пише доктор Ямаяки в своїй книзі “Інфрачервона терапія” показує вражаючі результати:

У діапазоні температури від 40 до 50?С знижуються болі при опіках, зменшується час лікування, залишається менше шрамів, знижується підвищений тиск.

Інші результати, що досягаються за допомогою терапії інфрачервоним випромінюванням:

В будь-якому разі, проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *