Інфрачервоне випромінювання вбиває зайві кілограми

product03Опромінювання інфрачервоним світлом сприяє втраті зайвих кілограмів, повідомляє газета Bild. Такого висновку дійшли німецькі вчені з Інституту спортивної медицини в Регенсбурзі після проведення дослідження за участю 40 жінок.

Учасниць, які важили від 76 до 125 кг, розділили на дві групи. Три рази на тиждень упродовж 45 хв. усі добровольці крутили педалі на велотренажері, причому половину жінок одночасно опромінювали інфрачервоним світлом проблемні зони – живіт і стегна, інші увійшли до групи контролю.

Через чотири тижні учені зважили учасниць і зміряли об’єми талії і стегон. З’ясувалося, що жінки, що опромінюються інфрачервоним світлом, втратили майже на 2 кг більш ніж ті, хто просто крутив педалі. Крім того, опромінені інфрачервоним світлом учасниці втратили до 8 см в об’ємі талії і стегон – майже в чотири рази більше, ніж жінки з контрольної групи.

За словами керівника дослідження Франка Меккеля, опромінювання проблемних зон стимулює обмін речовин і підсилює розщеплювання жиру, який спалюється під час тренування.

“Результати дослідження показують, що інфрачервоне випромінювання під час навантаження на витривалість у поєднанні з відповідним живленням може використовуватися для посилення схуднення”, – повідомив учений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *